Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honét tudhatom, hogyha 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honét tudhatom, hogyha 1 lánynak tetszek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy nagyon régi lány ismerősöm akivel naponta több órát is átbeszélünk, korlátok nélkül. de nem szeretnék luftot rúgni azzal, hogy rákérdezek a dologra, hogy járna e velem. milyen jelek azok egy lánytól amik azt mondják, hogy tetszel nekem?


előre is köszönöm


2010. febr. 10. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Kort nem írtál. Szerintem az pl. egyértelműen biztató jel, ha minél többször ér hozzád beszélgetés közben.
2010. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia :) 15 vagyok és ő 17
2010. febr. 10. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:

ha van nála akármi esélyed is akkor ha rákérdezen akkor nem hiszem h luftot fogsz rugni.

de ne ugy kérdezz rá mikor találkoztok h "szia,járnál velem?"

elötte szépen vezesd elő a dolgot,aztán mikor nagyából előmelegíteted a terepet megkérdezed h menyi esélyed van nála!

de ha a csaj 17 akkor nemhiszem h sok,mert a lányok sokszor cikinek tartják a nálunk fiatabb fiukat

2010. márc. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és ne hadj h a csaj szedjen fel téged,mert azal olyan jelet adsz a csajnak h ő sokkal tarpraesettem és ez késöbb gondokhoz vezethet(előző voltam)
2010. márc. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!