Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert menekulnek elolem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert menekulnek elolem a pasik 3-4ik randi utan?

Figyelt kérdés
vhogy mindegyik avval er veget h csinos, sexy, jo no vagyok egy igazi fogas.. de vmi miatt megsem.. (most ne hurrogjatok le, nem en mondom magamrol, ezt mondtak a pasik), es most mar ez az 5ik egymas utan. kezdem azt hinni h vmi baj van velem. vagy ennyire balszerencses lennek h igy kipecazom a selejtet?? kezd a hocipom tele lenni h csak a hulyet jaratjak velem. Mikor elmegyek az elso randira es mar skeptikus vagyok es ugy vagyok vele nem erdekel, a srac ekkor nyomul mint az allat hiv allandoan, uzen.. mikor elkezdek hozza kotodni es lehoznam a csillagokat neki meghatral. a jobbik fajta legalabb ir egy smst vagy emailt, a rosszabbik az nem mond semmit rajovok magamtol...Szeretnem tudni h mit csinalok rosszul..
2008. aug. 22. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Netán ezek közül valamelyik? Én ugyanígy vagyok, mitn te...tőlem is menekülnek pár talizás után...ezt elolvastam. szinte mindegyiket elkövettem :D:S

De lehet hogy egyszerűen tényleg nem egymásnak vagyotk teremtve...

2008. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

hát ezzel az a baj hogy kevés amit írtál. milló egy ötletet lehetne írni hogy ezért, meg azért. de most egy ötletem sincs. hány pasi menekült el előled eddig?


vagy csináld ezt végig: "ugy vagyok vele nem erdekel"

hiszen ha igaz amit írtál akkor van a gond amikor kezdenél hozzá kötödni. akkor légy továbbra is nehezen elérhető. lehet hogy csak addig lennél érdekes "amíg meg nem kapnak"? lehet hogy nagyon oda adod magad nekik,amikor kötödsz hozzájuk.légy nehezen elérhető.

2008. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy a 2-3. randin nem kéne kimutatnod, hogy kötődsz iránta. Légy egy kicsit távolságtartóbb, mert nem szeretik, ha rájuk akaszkodnak. A másik, hogy a pasik sokszor a túl jó nőktől is megijednek, illetve, csak egyszeri alkalomra igénylik. Ha túl kihivóan öltözködsz végy egy kicsit vissza, és csillogtasd meg az értelmi képességeidet:)
2008. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi mindannyiotoknak!! Igen szerintem lehet a kotodes. Mert az 1-2 alkalommal ugy vagyok h nem erdekel a dolog. Ha osszejon akkor ok, ha nem akkor sincs gaz. nem vagyok veluk bunko de nem is rajongom oket ugy korbe. ekkor ebben a fazisban allandoan hivogatnak, de minden nap, sms-ek halmaza, neha mar terhes, mert nem is ismerem ugy az illetot. mikor kezdenem megismerni es kozel engedni magamhoz akkor jon a pal fordulat. Belulrol eleg gyenge vagyok ilyen ertelemben es naive. egyszeruen nem tudok bunko lenni de ugy latszik ez kell. A kotodes lehet h abbol is fakad h elvesztettem apukamat, es igy lehet h a kotodes, masoknak az ertekelese az erosebb nalam, mint masoknal. de volt mar olyan pasim, aki pont ezt ertekelte bennem es ezt szerette.

a 9 tanacsot is elolvastam.. Igen, nalam a szemkontaktussal baj van, mert sokszor jovok zavarba, es akkor nem tudom h hova tegyem a szemem. Mig az illeto nem erdekel fazisban van, akkor nincs gond mert nem erdekel, de ha tetszik a srac akkor nem tudom, lebenulok.2. pont is lehet hiba, nem olyan ertelemben h tul sokat beszelek magamrol, mert azt nem teszem, hanem inkabb avval h nem mindig bombazom a masikat kerdesekkel. ezt egy volt pasim megjegyezte, h alig kerdezek. Elozo kapcsirol nem sozktam beszelni, mert en sem szeretem ha a srac az egesz randi alatt a volt kapcsijarol dumal. igy en sem teszem azt. az a mult az elmult.. de sokszor megkerdik h milyen kapcsijaim voltak, akkor is igyekszem csak roviden valaszolni, es vhogy atterelni masra a dumat. 4. telefon, hat egyszer elkovettem azt a hibat h egy ismerosom hivott, es segiteni kellett a hazijahoz, es szegeny nem igazan ertette, de probaltam rovidre zarni a dolgot. Ma mar tudom hiba volt telozni. de elnezest kertem a sractol. Igaz akkor mar tul voltunk ezeken a randis dolgokon, mert nalam volt vacsin, es tv-t neztunk. a tobbi pontok igazan nem illenek ram, nem sminkelem magam, nem ragozom, nem vagyok bunko, mindenkinek megadom a tiszteletet. Olyat sem mondok h nem akarok az illetotol semmit, inkabb csak ha vmit gyorsan szeretne akkor inkabb megmondom h vegyuk lassabra.. csupan azert mert mar megegettem a kezem egy parszor. Meg annyi a gond, ami szerintem sok pasit off-ra tesz, h egyedul lakom egy nagy hazban, egy fizubol fizetem a hitelt, igenyesen berendezett haz. Magas beosztasba kerultem fiatalon es az en korosztalyom beijednek. Kaptam olyan valaszt h tul fuggetlen vagyok, es nem kell nekem senki. ami nem igaz. a fuggetlenseg csak anyagi jellegu. de legalabb nem fogom kisemmizni a masikat, mert erre nincs szuksegem. akik ertekelik azt aki vagyok bennem azok jo bo 10-esel idosebbek, es vhogy az a korosztaly nem vonz..

2008. aug. 23. 02:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja meg annyi h nem oltozkodom kirivoan, inkabb csinosan oltozkodom izlesesen, kihagsulyozni amit kell de nem kirivo. ahhoz tul szegyenlos vagyok pedig jo alakom van, csak nem fekszik nekem az a kirivo stilus. Meg annyi h eleg hamar felismerem ha egy pasas hazudik vagy vmi nem gombolyu. tul analitikus vagyok. tehat kicsi mozzanatokbol leszurok eleg hamar dolgokat. egyik ismerosom akivel errol beszeltunk o pasas, azt mondta h az ilyen nok mint en veszelyesek.. na de am evvel nem vagyok kisegitve..
2008. aug. 23. 02:44
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! én is ahsonlóképpen érzek, mint te, h most is van 2 olyan srác,aki függőben van, az egyikkel találkoztam, sétáltunk, végigbeszéltünk 3órát, én tö kj ól éreztem magam vele, erre mondta, h jelentkezik majd, s 4 napig se kép-se hang, pedig nekem ő klaffolna..erre föl 4-ik napon msn-en ír,mintha semmi nem történt volna, meg, h akar ám látni...:(,,,, igen??, ha én vkit látni akarok,akkor tuti, h nem várok vele 4napig... szóval én is úgy érzem,h megijedt tőlem...:( a másik sráccal meg buliba ismerkedtem meg, ő "mászott rám", erre másnap írt, h neki ma nem jó, másnap meg nekem nem olt jó, szal....sehol senki...:( nálad mi történt?van vmi újabb fejlemény?:)
2008. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!