Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fordíthatom meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fordíthatom meg?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy sráccal, de a kapcsolatunkat kicsit érdekesen kezdtük, valahogy a perverzkedésen alapult egy kicsit, de volt többször is, hogy kitértem más témákra amik róla szóltak, hogy ő miket kedvel meg ilyesmi (étel,ital,zene,film), ezeket elég sokáig tudtuk is húzni, de valahogy mindig visszakerültünk a perverzkedéshez, ami nem volt probléma, csak így utólag belegondolva rossz érzéssel tölt el. Volt, hogy ő is érdeklődött irántam, mik az én kedvenceim filmeknél, miket szeretek, de a legtöbbet mégis én tudom róla. Nem adja jelét, hogy ne érdeklődne úgy irántam, vagyis írt ő többször is, meg órákig írunk 2-5 perc megszakítással. Hogyan tudom visszafordítani vagy mit tegyek/mondjak, hogy kérdezgessen ő is rólam?

2015. febr. 10. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne válaszolj neki, majd rájön. Ha megkérdezi, hogy most mi van, akkor mondd el neki, amit itt megírtál.
2015. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mióta ismerkedtek?
2015. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eléggé rövid ideje, lassan 2 hét, de előtte is ismertük egymást látásból.
2015. febr. 11. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hete? Itt meg előadtad a nagy halált, mintha évek óta tartana a kapcsolatotok... Ez még nem kapcsolat, ez semmi. Vedd úgy, hogy köszöntetek egymásnak, ne képzelj már ebbe még semmit sem!
2015. febr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi, kicsit furán adtam elő. Köszi az eddigi válaszokat. :)Csak érted, még sem szeretnék úgy megmaradni, hogy ez az a csaj akivel perverzkedni lehet.
2015. febr. 13. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!