Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én nem akarok rákérdezni mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem akarok rákérdezni mert a munkatársam, de honnan tudhatnám meg hogy tényleg tetszek -e neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy helyen dolgozunk, és az utóbbi időben figyeltem csak fel rá.

Először nem jött be , de egyre többet beszélgetünk, jól érzem magam a közelében, tökjó hatással van rám.És én úgy érzem hogy forditva is igaz.

Keresi a társaságom, odajön mindig van hozzám egy két kedves szava, segit, mostanában ahogy elmegy mellettem megérint, hozzáér a karomhoz, vállamhoz. Mondjuk lehet ez hülyeség nem tudom.

De igazából én nem szeretnék rákérdezni hogy tetszek e neki, várom h lépjen valamit..Volt hogy csak úgy hozott egy csokit mert átszaladt a boltba, de valamiért azt is érzem hogy valamitől tart.

Vagy hogy kéne több jelet adnom felé, h tényleg bejön és szeretném jobban megismerni. Csak a munkában találkozunk ugye ott énis csinálom a dolgom ,ő is.

Tök sokat gondolok rá a napokban, annyira jó lenne ha történne valami.


2015. febr. 10. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt már a felnőtteknek sincs esze? :(
2015. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Flörtölj vele, öltözz csinosabban, bókolj neki, hátha megjön a bátorsága :)
2015. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerős.Lépjél, hisz "csak" a kollégád. Nem a beosztottad vagy a főnököd...
2015. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nem nagy főnök,de felettem van. De itt vannak más párok is, férj feleség, szóval nem hinném hogy ez kizáró ok lenne.

Most mondjam meg én neki h tetszik? :)De pont ezt nem szeretném igy, mert mi van ha én értem félre.

1 hónapja felakartam mondani egyéb okok miatt, és leültem vele erről beszélni, és mondta hogy nem szeretné hogy elmenjek.

Viszont rajtam kivül senkit sem marasztalt, mert volt még 2ember aki felmondott.

Ez egy étterem, elég sokat dolgozunk ott, és ő a főszakács.

Ott még nem tartunk hogy irogatunk egymásnak, csak munkahelyen beszélünk.

2015. febr. 10. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Megértelek....én is pont így vagyok...
2015. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kiváncsi vagyok a te történetedre. Irsz privátban?
2015. febr. 10. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!