Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénkebb lányok, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénkebb lányok, nektek milyen érintések esnek jól, illetve milyen bókoktól jöttök kevésbé zavarba?

Figyelt kérdés
Évek óta ismerem az adott lányt, egyszer már találkoztunk személyesen is, valószínűleg megvolt az alapvető szimpátia, csak félénkek voltunk mindketten. Most elvileg újra találkozunk, és szeretném értésére adni, hogy megmozgatott bennem valamit. Egyrészt bókolnék neki, de nem szeretnék túl sok lenni, kb. hány és milyen bók az, ami még nem sok és nem érződik tolakodóan nyálasnak? Másrészt jó érzés lenne cirógatni is őt, de megint csak nem tudom, hogy mi esik jól nektek. Pl. váll, arc, haj, mi az, ami számotokra elfogadható? Köszi a válaszokat.

2015. febr. 13. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy milyen érintés esik jól neki, az emberfüggő.

Néha egy-egy apró bók, pl. milyen csinos vagy, szép a szemed, stb.

2015. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Öleld meg!
2015. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is elég félénk vagyok, elmondom nekem mi tetszik egy fiútól. ha mondjuk leültök valahová beszélgetni, akkor szemben üljél le vele mindenképpen. ahogy beszélgettek, nézz végig a szemébe, mosolyogj,aztán egyszer csak érintsd meg óvatosan a vállát, karját. hagyd ott néhány pillanatig, majd beszélgessetek tovább. ezt ismételd meg párszor akár. ahogy telik az idő, hosszabb ideig is ott tarthatod. az arcát szerintem ne nagyon érintsd még, ha félénk, nekem az nem tetszett volna az ismerkedés elején. de a kar, térd az nagyon jól esett. esetleg ha látod, hogy felszabadultabb, akkor kicsit húzd magadhoz, érjen össze a fejetek, mondjuk mint ha fülébe akarnál súgni valamit. amikor elköszöntök, és látod, hogy csillogó szemekkel néz, zavarban van, mocorog, akkor pedig öleld meg hosszan. biztosan örülni fog neki. de a lényeg, hogy óvatos legyél, gyengéd, és vedd észre, ha neki túl sok. bókként mit mondjál? hát, ez minden lánynál más, hogy mi esik jól neki. a lényeg, hogy érezze, hogy tényleg szívből dicséred. :) sok sikert :)
2015. febr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!