Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem jött el a pasi a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött el a pasi a második randira. Mi a véleményetek? Vasárnap volt az első randink, nagyon jól éreztük magunkat. Még akkor megbeszéltük mára a másodikat, amit nem én kezdeményeztem, hanem ő. Azzal váltunk el, hogy csütörtökön találkozunk.

Figyelt kérdés
Ma vártam rá, de nem jött el.15 perc után küldtem neki egy sms-t, de semmi válasz. Hívtam, de semmi. Nem tudom, mit tegyek, ilyen még soha nem történt velem. Egyébként nem vagyunk tinédzserek, ő 34 éves én 28.

2015. febr. 26. 21:47
 1/10 Koaxk Ábel ***** válasza:
83%

A bunkóság nem kor kérdése... sajnos... :\


Ha annyival sem tisztel meg, hogy jelezze, hogy boccs de nem érek rá, akkor hagyd a fenébe.

2015. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 The Guard ***** válasza:
85%
Lerázott... de kifog majd találni egy kamu dumát.
2015. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
ennyi volt!!! többet ne keresd...
2015. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tényleg közbejött valami.
2015. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért furcsa az egész, mert úgy tűnt hogy teljesen egy hullámhosszon vagyunk, és ő akart minél hamarabb újra találkozni velem. Mivel elég sokat dolgozom, nekem a hétvége jobb lett volna, de ő szeretett volna hétvégén is és még előtte is randizni.
2015. febr. 26. 22:05
 6/10 anonim válasza:
100%
Hiába érezted, hogy egy hullámhosszon vagytok....ezek szerint mégsem, csak nem akarta ezt közölni. Tudom, hogy rossz,én is jártam így.
2015. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Elég nagy pa.raszt, hogy ezt így rendezte le. Ne hivogasd és ne keresd többé. Sőt, ha ő keresne, én akkor sem állnék vele szóba többet. Manapság a mobiltelefonok világában bármikor lehet írni egy üzentet, hogy bocs,de közbejött valami. Ha még erre sem méltatott, akkor nem érdemes gondolkodni sem rajta.
2015. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma du. jelentkezett. Beletolattak a kocsijába, emiatt csak késő este ért haza és nagyon stresszes volt. Elnézést kért, hogy csak most válaszolt és mindenképpen szeretne találkozni velem. Háááát, nem tudom.....
2015. febr. 27. 19:15
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Attól még egy sms megírásába nem halt volna bele. Én nem találkoznék vele.
2015. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Koaxk Ábel ***** válasza:
82%

#9-esnek igaza van, egy sms-egy telefon, nem idő kérdése.


Minden más csak kifogás...

2015. febr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!