Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ezt komolyan meg kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt komolyan meg kéne beszélnünk, hogy összejöttünk-e? A barátaim szerint ezt tisztázni kell.

Figyelt kérdés
Pár hete találkozgatunk egy lánnyal akivel nagyon jól megvagyunk. Hetente 3-4 alkalommal több órán át vagyunk együtt, hétvégén még többet is. Sétálgatunk kézen fogva, beülünk ide-oda, mozizunk és már a csók és ölelkezés is természetes dolog. Komolyabb még nem történt, így például nem mentünk át egymáshoz de már említés szintjén volt erről is szó. A barátaim állandóan azt kérdezgetik, hogy akkor most összejöttünk-e vagy mi is van velünk igazából és hogy ezt mindenképp fel kell hozni és meg kell beszélni, hogy akkor mi is van. Nekem ez meg sem fordult a fejemben, szerintem ha jól megvagyunk és elvagyunk egymással akkor nincs mit megbeszélni ugyanis nem vagyunk már gyerekek. Én gondolom rosszul, tényleg fel kéne hoznom, hogy akkor mi is van?
2015. márc. 4. 14:09
 1/4 anonim válasza:
Ezt a lányok \már aki\ szeretik tudni igen,hogy mi van közte és a fiú között. Pl én ugyan igy voltam a pasival aztán nekem kellett rákérdezni,hogy hé akkor most mi együtt vagyunk?? Mi van köztünk? A lányoknak igenis jol esik ha megkérdezik tőle,hogy lenne e a barátnője? Persze vannak kivételek is. Attol fugg mit akarsz a csajtól. Én komoly kapcsolatot akartam a barátommal :) (így is lett)
2015. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Eddig úgy gondoltam, hogy azzal ha gyakran keresem a lányt, a közös programjainkon szavakkal és tettekkel kifejezem azt, hogy jól érzem magam vele és fontos számomra elég és nem kell "hivatalos formában" tisztázni a felállást. De akkor igyekszem valahogy, ha nem is konkrétan de tisztázni ezt.
2015. márc. 4. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy sokszor vagytok együtt mikor együtt vagytok fogjátok egmás kezét. Illetve gyakran csókolóztok. Szerintem egyértelmű, hogy együtt vagytok, nem kôtelező konkrétan kimondani. Mi sem tettük és azóta is vagyunk.
2015. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legalább akkor az első együttlét előtt mondd neki, hogy szereted és akkor nincs kérdés. Ha ő nem kérdezi és Te pontosan jelzed, tudja mi a zitu. Csókolóztok, randiztok nem? Mit kell azon megbeszélni, a vak is látja, hogy jártok. Az meg kialakul, hogy milyen távra. Ha huszonévesek vagytok és még tanultok, bármi bárhogy lehet.
2015. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!