Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van aki használt már feromon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki használt már feromon parfümöt? Ha igen, mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még nem használtam, de én úgy tudom, h. nem túl jók. Nem vagyok valami nagy szakértő, de én úgy tudom, h. minden embernek egyedi feromon illata van. Általában olyan ellentétes nemű emberhez vonzódunk, aki a lehető legtávolabbi immunkategóriába esik, így biztosítva az utód számára a lehető legjobb életfeltételeket. Éppen ezért minden embernek megvan a megfelelő párja. Ha te hamis feromont fújsz magadra, azzal "egy másik ember" feromonja kerül rád. Persze attól erősebb lesz az illatod és vonzóbb is lehetsz mások számára, de szerintem nem érdemes ezzel partnert keresni.

Én így tudom, de ahogy írtam nem vagyok szakértő.

2010. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az, hogy ez csalas!
2010. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem használtam, de szerintem ez elég nagy átverés. Elkeseredett embernek bármit el lehet adni, laikusként meg soha a büdös életben nem fogja senki megállapítani, hogy most "feromonokat" fújtál-e magadra vagy csapvizet tizenezrekért. Ráadásul külön női és külön férfi feromonok léteznek, tehát egyáltalán nem mindegy... Inkább vegyél helyette valami normális parfümöt, többre mész vele. De tényleg.
2010. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az eladásra szánt (sexshopokban) feromonok többsége még csak nem is emberi feromonokat tartalmaz xD

Am az emberi feromonokat az izzadtságból nyerik ki, szintetikus feromonok is léteznek bár a hatékonyságukról nemtudok semmit...

Sztem is jobban jársz egy sima parfümmel, olcsóbb mint a feromonos és legalább nem egy kutya izzadtságát fújod magadra :)

2010. febr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!