Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randinál hol legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinál hol legyen a helyszin? És hogy, kicsit félek a randitól (hogy nem fog jól sikerülni) és hogymit tegyek hogy, magabiztosabb legyek a randira? És vigyek e egy szál vörös rózsát a lánynak?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit kb 1 éve ismerek ( egy suliba járunk és mindketten 14 évesek vagyunk ). Jókat tudunk beszélgetni meg miden, és most azt tervezem hogy elhívom az első randira.
2008. aug. 25. 03:42
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Ha be akarsz nála vágódni mindenképpen olyan helyre vidd el, ahol azt csinálhatja amit szeret (pl biliárdozni, vagy táncolni vagy akármi), de ne moziba menjetek, mert ott nem tudtok egymáshoz közel kerülni, és ne legyen túl zajos se a hely. A vörös rózsa az jó, szeretik a lányok, örülni fog neki.

Remélem tudtam segíteni.

2008. aug. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rózsát nem ajánlom... macerás egész végig cipelni, hidd el.

És magabiztos úgy lehetsz, ha magabiztos vagy. Helyszín meg ott, amit a szerettek. Ugye milyen bonyolult? :)

2008. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se vigyél rózsát,majd egy későbbi randin.Nekem a kávézók jöttek be legjobban,esetleg pizzázók,ilyesmi.Kávézót azért szertem,mert lehet beszlgetni,mégis van valami hangulatos zene,wc (ha esetleg leennétek magatok,vagy netalántán gyomorrontás...). Mondjuk főleg első randin jó,ha te fizetsz. Sok sikert!
2008. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat
2008. aug. 25. 22:43
 5/5 anonim válasza:
Én lány vagyok és mondjuk én valami másnak jobban örülnék, mint a rózsa. Első randira rózsa, túl komoly. Inkább pl. egy kis doboz szépen becsomagolt epret vigyél, de ha elsőre nem viszel semmit, csak 2.-ra, az is tökéletes. De azért a 2.-ra majd vigyél.;)) Szorítok, sok sikert. :D
2014. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!