Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiötlet 30 éveseknek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiötlet 30 éveseknek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valami hosszabb, tehát legalább fél napos, vagy akár egész napos programra gondoltam. Gondoltam pl. elutazni egy arborétumba, de ahhoz még hideg van, majd azt akkor, ha már jobb idő lesz.

Volt már kávézó, borozás, vacsora, mozi.

A lány 29 éves, én 32.



2015. márc. 6. 06:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja, ő egy 8, én pedig egy 10 éves kapcsolat után vagyunk, szóval nem egyszerű:))
2015. márc. 6. 06:41
 2/18 anonim ***** válasza:
A 8 és 10éves kapcsolatban milyen programok voltak? Hasonlókat csinálhattok most is.
2015. márc. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%

Szia!


Korán reggel ezek jutnak eszembe:


Tropicarium (nálunk nagy kedvenc), esetleg valamilyen múzeum, kiállítás (ha hasonló a kulturális érdeklődésetek), Sziklakórház is érdekes (kicsit drága szerintem).


Ha kalandvágyóbbak vagytok, akkor barlangászás a budai hegyekben, Pál- völgyiben aszt hiszem van rövid és hosszú túra is. (Klausztrofóbia / kosztól való para hátrány!:) )

Van fedett gokartozási lehetőség is.


Kicsit talán lerágott csont, de egy wellness nap is jól eshet a hideg, szeles időben. Szauna, masszázs...


Spirituálisabb beállítottság esetén ajánlom a gongjátékot / hangfürdő. Nagyon jó tud lenni, de megfelelő lelki állapotban kell lenni hozzá.


JoBB idő esetén egy Pilisi túra, vagy Szentendrei séta, Dömörkapu...


Remélem találsz köztük 1-2 használható ötletet.

Jó szórakozást! :)

2015. márc. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Jajj, de csúf ez az elírás. :( Aszt hiszem :D ááááuuuu...
2015. márc. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket!

Nekem is a wellness nap tetszene legjobban, meg az is volt az elsődleges ötletem, csak ott meg attól tartok, hogy nehogy ciki helyzet legyen. Mert az a helyzet, hogy nagyon szép, nagyon csinos lány és szinte folyamatosan áll a f***am, mikor vele vagyok:))

2015. márc. 6. 07:26
 6/18 anonim ***** válasza:
Az esztergomi fürdőben van lehetőség privát wellness-re is! Persze Budapesten is pl. a Gellért vagy a Lukács fürdőben is van privát "részleg"!
2015. márc. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz ötlet lenne elmenni mondjuk az A...a plázába egy fél napra, vagy ameddig kedvünk van? A nők nagyon szeretnek plázázni, legalábbis az előző barátnőm imádta. És ott vannak éttermek, kávézók, fagyizók, tehát akár be is lehet ülni, bővítve a programot.

Vélemény?

2015. márc. 6. 07:37
 8/18 A kérdező kommentje:
6: Pont ez az:))) Engem igazából nem a többi ember érdekel, hanem előtte nem akarok ciki lenni.
2015. márc. 6. 07:39
 9/18 anonim válasza:

:)))) Akkor talán a wellness mégse annyira jó ötlet... :)


A plázázás szerintem kiábrándító, lehangoló, de ez csak saját vélemény. :D Akkor inkább a privát wellness :D

2015. márc. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Plázázás? Jaj ne, azt hittem eddig a kérdéseidből és a válaszokból, hogy intelligensebb vagy!

Inkább vidd el s Szalajka völgyébe "kisvasutazni", utána meg sétáljatok egyet a pisztrángos tavak mellett, majd ebéd egy helyi vendéglőben, visszafele meg a Kékestetőn kávézzatok a kilátó toronyban.

2015. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!