Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne érzelmes, értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne érzelmes, értelmes, klassz lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Akikkel le lehet ülni egy mezőre egy üveg borral v. pezsgővel, és beszélgethetünk az élet dolgairól; apróságokról, vagy akár világmegváltó témákról.


Akik szeretik a gyengédséget: a kezeink összekulcsolását, puszikat, simogatást, összebújást, és nem asszociálnak ebből arra, hogy az illető férfiatlan (papucs).

Mert bizony ilyenek után úgy megdörgölöm masszív falloszommal kéjlétől tocsogó lucskos barlangod, aranyom, hogy gyönyör gyöngyei fakadnak két szép csodás szemedben.


(Akik szeretik az erotikus szójátékokat, huncut humort...;))


Akik eredetiek, megvannak a saját gondolataik, mégsem dacolnak, nem akarnak azért kitűnni, hogy bebizonyítsák: márpedig ők ilyen mások. Hiszen mindenki ezt csinálja, pont ettől lesznek egyformák. Az önbizalom csendes; a bizonytalanság, a magunkkal való harc zajos.


Akik kreatívak (akár fogalmazás, akár szex, akár főzés, zene, akármi terén). Vadak, mégis bájosak. Értékesek, mégsem beképzeltek. Ölelni-szeretni valóak, mégis önállók.

Különcök, s mégis elfogadóak.

-

Egyetemre két év múlva kerülök csak, színház-mozi-koncert nem kedvez ilyen szándékoknak (szinte lehetetlen), kiállításokon sem volt eddig szerencsém. - Csak, hogy kiküszöböljem ezeket a szokásos sablonokat.


Akarok már egy igazi nőt, tenni is hajlandó vagyok érte, de sehol, ó, sehol egy se...

24/F



#ismerkedés #Merre jársz Klementínám?
2015. márc. 6. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok ismerkedni,de azt le akartam írni hogy tetszik az írásod :)
2015. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok válaszolni, de le kell írnom, hogy aranyos vagy, és köszi.
2015. márc. 6. 18:14
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok Klementina, az baj? :D
2015. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Bocsi, az kimaradt, hogy csakis Klementina v Júlia nevű hölgy jöhet szóba.


Sok kompromisszumra hajlandó vagyok, de ebből nem engedek. Azért ne add fel. :(

2015. márc. 6. 18:17
 5/13 anonim ***** válasza:

Én pedig még kevésbé akarok bármit is, de lenne egy kérdésem.

Hol kerested eddig az ilyen lányokat?

Figyeld a logikám: ott ahol te keretél ilyen lányt, ott esetleg más is kereshet >> azok közt akik ilyen lányt keresnek talán van olyan is aki pont rám vágyik >> ahol keresik az ilyen lányokat ott a helyem >> hol a helyem?

Ha majd szeretnék ismerkedni, felhasználom ezt az információt:)

2015. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csak nyitott szemmel kell járni!

és bizony tényleg így van, inkább csendben maradok, mint hogy kitűnjek, nehogy közéjük tartozzak brrr.....

:)

2015. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5

Bárokban, buszon, az utcán, könyvtárban, parkban, moziban, mindenhol.


Mert - és itt jön képbe #6-os válasza - nyitott szemmel járok, szóval sosem voltam egy-egy helyszínre rátapadva. Még társkeresőn is próbálkoztam!

2015. márc. 6. 18:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezzel most nem sokat segítettél. Mert én is mindenhol ismerkedek. De olyat alig találok, aki tényleg hozzám hasonlót keres:(
2015. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És ha átneveztetem magam Júliára? 2. vagyok
2015. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor édesemmé esketlek!
2015. márc. 6. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!