Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy fiúnak jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiúnak jó képei vannak facebookon és megtetszik nektek akkor ráírtok vagy előbb elmentek vele randizni? 20/F

Figyelt kérdés
Mennyire számít nektek a srác fb profilja? Ha ott lecsekkoljátok és bejön nektek akkor már élőben is másképp álltok hozzá mint ahhoz akinek nincs képe vagy gáz képei vannak nem? :D

2015. márc. 6. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Árulkodóak tudnak lenni a képek, igen.

De hogy randizzak vele azelőtt, hogy még nem is beszéltünk, a kérdésed olvasd el még egyszer. :D

2015. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem pont így akartam feltenni a kérdést bocsi! XDD

A lényeg hogy ráírtok akkor? :DD

2015. márc. 6. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos, mert ez is tükrözi, hogy milyen a személyisége! Ha lógos gatyás, abnormális fejű, de sok lájkja van, az abszolút hidegen hagy. Ha normális, aféle 'nyomi' fiú,kevés lájk, idióta posztok.. akkor az azt tükrözi,

hogy számomra, hogy nem túl szórakoztató társaság, azzal nem szeretnék beszélni.. De hogyha normálisak a képei, aranyos, mosolyog, szereti a kutyusokat (<3) akkor szívesen dumálgatnék vele, esetleg randiznék is vele :) egyszóval, nekem számít :) :P miért, neked milyen? :D 18/L

2015. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem visszafogottabb:D nincs sok képem de azok szerintem egész jók:) az egyik a tablóképem... Nincs sok lájk egyik képen sem csak a tablóképemen. Nem szoktam megosztani kb. semmit amúgy.
2015. márc. 6. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!