Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hogyan reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal, ő is kedvel én is kedvelem, randira hívtam, belement. Már beszéltünk párszor azért előtte is. Szóval az a kérdésem, hogy ha megkérdezi, hogy miért kedveltem meg nem csak azt mondanám, hogy kedves vagy, aranyos, okos, szép meg ilyen általános dolgokat. Hanem azt is, hogy ennél többet jelent, hogy két lábbal áll a földön (nem földhözragadt, hanem, hogy nem szállt el magától, bár megtehetné) és, hogy szeretek a közelében lenni, mert olyankor mindig jobb lesz a kedvem és úgy érzem, hogy mellette tudok kiteljesedni. Ez az őszinte dolog, nem lenne ijesztő vagy gáz?

2015. márc. 7. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó, jobb mint az általános dolgok de azért azokat is elmondhatod ezek mellett, ha igazak rá.
2015. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
örülnék neki
2015. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kiteljesedes reszt azt szerintem huzd ki, de a tobbi belefer
2015. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, gondoltam, hogy a többit is elmondom az általános dolgokat, csak, hogy azért ennél mégis több. Igen a kiteljesedésen én is sokat gondolkoztam. Belátom nem a legjobb ötlet.
2015. márc. 7. 11:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval inkább az lenne a lényeg, hogy nem egy "cukiborsóval" akarom elintézni a dolgot, hanem, hogy ennél azért értékesebb embernek tartom és ezt komolyan éreztetni is vele.
2015. márc. 7. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!