Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit vártok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit vártok el egy fiútól az első randin?

Figyelt kérdés
19/F

2015. márc. 7. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Őszinteséget,mondja ki mit gondol rólam és másról.

Egy csók belefér szerintem ha bejön a lány,és szeretnél még tőle valamit.:)

18/L

2015. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kedves es figylemes kegyen, nyitoitt es erdeklodjon. Figyeljen az aprosagokra mint pl megdicserni a lany kinezetet, es vegye a jeleket, hogy mit szeretnenk. Itt gondolok pl arra ha utalgatunk arra h csokoljon meg stb :-)
2015. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat. A megjelenést mennyire szoktátok megnézni?
2015. márc. 7. 22:36
 4/11 MKs ***** válasza:

Bonbon nem egyuttes csoki...

virág, audi

Azt amugy h ott legyen időbe aztán legyen rajta a para mert nekem kell megfelelnie nem másnak

2015. márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nálam egyáltalán nem számít mit visel, csak az legyen igényes.. (nem szakadt stb) én személy szerint azt várom el, hogy megnevettessen, mert nekem nagyon fontos a humorérzék. hogy hazakísérjen meg virág meg egyéb hülyeségek egyáltalán nem játszanak nálam. persze kedves gesztus és örülök neki, de egyáltalán nem várom el.
2015. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs így konkrét elvárásom, sosem volt, a lényeg, hogy jól érezzétek magatokat, fel tudjatok oldódni és lazák lenni, beszélgetni. A többi úgy is adja magát és alakul.


N

2015. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy egy félénk, visszahúzódni lánnyal fogok találkozni. Még sosem volt ilyen lánnyal randim és egyenlőre nem tudom hogy mivel tudnák a kedvében járni.
2015. márc. 7. 23:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor azzal, hogy nem görcsölsz rá, kedves leszel és humoros, ha ez megy neked, nem lesz gond. Ne nagyon nyomulj.
2015. márc. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kellemes beszélgetést, udvariasságot, természetességet - nem kell neki azért kibújni a bőréből, hogy engem elbűvöljön. Ennél több nem kell, úgyis csak később dől el, hogy mit is akarunk egymástól.
2015. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kinézet? Úgy öltözködj, ahogyan máskor, max. 1 fokkal vedd igényesebbre a figurát. Szakadt, igénytelen cuccban, zsíros hajjal semmiképp! Ezt viszont, azt hiszem, mondanom sem kell.
2015. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!