Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Mikor így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mikor így táncoltok egy buliban akkor? (fontos)

Figyelt kérdés

16F

Fiúk tegyük fel hogy egy buliban szemeztek egy lánnyal..odamentek,a lány vagy te megkérdezed jössz e táncolni...mikor már ebben a pózban tántáncoltok:

[link]

Akkor mindig feláll a farkatok?

Itt a kérdés a lányoknak:Ez bejön nektek vagy inkább nem?olyankor mire gondoltok?


Szerintetek ha az ilyen táncig eljutottam a lánnyal akkor egyenes út vezet a csókig?


Kort,nemet is írjatok.



2015. márc. 8. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem áll fel, bár ha egy hétig nem verném, s nem szexelnék tuti olyan lenne mint a cövek.

19/F

2015. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem jó érzés.. :DD
2015. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez is a te kérdésed volt igaz: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__66564..


Ne izguld már ennyire túl ezt az egészet. Ha egy csajjal táncolsz és önként elkezdi a fenekét a lágyékodhoz dörzsölni valószínűleg nem fog meglepődni azon, ha nem csak az övcsatod böki meg a hátsóját.

2015. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ez a kurvulás jele
2015. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!