Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 19 éves srác vagyok, még sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves srác vagyok, még sose randiztam lánnyal mikre figyeljek, hogy ne rontsam el, ha összejönne egy?

Figyelt kérdés
Rólam tudni elég kocka vagyok, nem tartanak a többiek divatosnak öltözködésből, hajam nincs zselézve és szemüveges vagyok. Nem ez az álompasi típus, tudom de mégis vágyok egy barátnőre csak félek hogy már első randinál felsülnék :(
2015. márc. 10. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Nem fog összejönni, nyugi.
2015. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pozitív érzelmeket ne mutass ki csak negatívat.
2015. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem barátnőre vágysz hanem csak dugásra
2015. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Nem fog összejönni, nyugi."

Kösz. Én is ettől félek, de azért valami biztatást adhattál volna. :(



"nem barátnőre vágysz hanem csak dugásra"

Ez nem igaz! Már az boldoggá tenne ha egy lány társaságában lehetnék nem a dugáson járna egyből az eszem

2015. márc. 10. 19:26
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ahhoz, hogy felfigyeljenek rád a lányok változtass a megjelenéseden. Ne mond el mindenkinek, hoyg kocka vagy. Légy magabiztos!
2017. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!