Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szoktatok más lányokkal csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok más lányokkal csak a flörtölés kedvéért randizni, miközben van barátnőtök mellette?

Figyelt kérdés
Hűséget fogadtam, nem vakságot. Csóknál tovább nem megyek, ha elérek addig, utána többet már nem keresem a lányokat.
2015. márc. 11. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ja, lóg rajtam vagy 10 luvnya.
2015. márc. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 RRR ***** válasza:
100%

nem,minek


az érzelmi világot elég szegényes

sajnállak.....

2015. márc. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam ez ki van csukva.
2015. márc. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kocsog
2015. márc. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sztem nem szabad papuccsá válni, és feladni mindent egy nőért. Attól még, hogy van egy kedves, aranyos barátnőm, nem fogom homokba dugni a fejem, élni is szeretnék. Ő nem tud ezekről, és mint mondtam az első csók után nem keresem többet a lányokat, mert akkor már tényleg megcsalnám a barátnőmet.
2015. márc. 11. 23:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az miért papucs aki szereti a barátnőjét és sz*rik a többi nőre? Már ez is annak számít? Nekem ettől hányingerem van...
2015. márc. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Bántod a barátnődet is, mert hűtlen vagy (bár ő majd akkor jobban fog szenvedni ha ez kiderül) de a többi lányt is. Előadod magad szinglinek, aztán pont amikor alakulna a dolog akkor lelépsz.


Voltam már én is köcsög nővel, nem akarok ám szentnek beállítani magam, a gond veled az, hogy te nem úgy vagy egy szemét alak, hogy ezzel tisztában vagy, hanem úgy, hogy valami kifacsart elmélettel még ráadásnak ezt próbálod teljesen normálisnak beadni.


Emiatt barátom csak annyit tudok mondani, hogy sajnos empátiából és emberségből még kéne fejlődnöd rendesen, kezdő motivációnak szerintem megfelelne ha egy csapat metálos átmenne rajtad amíg ez a szám szól :P


https://www.youtube.com/watch?v=ATIVuynOPTM&index=3&list=FL4..

2015. márc. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szegény barátnőd, mit sem sejt, te meg elárulod őt.

És még büszke is vagy magadra. Hát gratulálok. -.-

2015. márc. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 SweetLady ***** válasza:
100%
Persze ha ő tenné meg akkor te rinyálnál
2015. márc. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha veletlenul a bnod jarna mma edzesekre,akkor szerintem errol hamar leszoknal,mert a fogorvossal is talalkoznod kellene.
2015. márc. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!