Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyertek közelebb kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyertek közelebb kicsit légyszi, a kérdésem lentebb?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy skypoltam egy fiúval a sulimból akivel tetszünk egymásnak (nekem ő nagyon nagyon).

Sajnos a legkreténebb baklövést követtem el amit még mesékben sem lőnek el mert annyira gusztustalan és banális. Ő elment a gép elől mert egy kis dolga volt, én addig neteztem és teljesen elfelejtettem hogy bekapcsolva van még a kamera. Elfelejtkeztem magamról és sajnos megettem a fikám amit ő látott kamerán.

Az üzenet jelzést sem hallottam hogy ír mert addig levettem a fejhallgatót és a villogás sem tűnt fel, elvoltam. Amikor észrevettem és rákapcsoltam azt vettem észre hogy ezerrel röhög a másik oldalon és szerintem az én kamera képen vérvörös lett a szégyentől annyira égett a fejem. Cukkolt hogy milyen volt az ebéd és hasonlók..én fapofával bocsánatot kértem és elköszöntem. Azóta sírtam is. Ő most beteg, csak jövőhéten megy suliba de nem tudom hogy nézzek a szemébe és abba belese merek gondolni hogy elmondja esetleg másoknak..

Beszéljek vele erről és kérjem meg hogy maradjon köztünk vagy tojjam le? Légyszi, tudom hogy ez a legmegfelelőbb alkalom arra hogy itt is közröhej tárgya legyek és mindenkinek szíve joga kiröhögni de azért jól esne egy két tanács is mellé. Mit mondjak neki ezek után?



2015. márc. 12. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

1. A kérdésed fent tetszik :D

2. Szerintem beszéld meg vele h ne mondja el, maradjon a titkotok..

2015. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Zárd rövidre. A legjobb lenne személyesen meglátogatnod a következő lépésekkel:

1) Jobbulást kívánsz neki egy tábla csokival, két mondatban.

2) Nem szabadkozol, nem kérsz elnézést, csak közlöd a tényt, hogy szeretnéd, hogy az ominózus eset maradjon köztetek, mert kellemetlenül érzed magad, s tedd hozzá, hogy minden joga meg volt arra, hogy ki is röhögjön. Kérd meg arra, hogy maradjon köztetek ez. (Igen, így összesen kétszer kérd meg, hogy nyomatékosítsd.)

3) Várd meg mit reagál, valószínűleg marasztalni fog, de lehet, hogy nem. Döntsd el mit teszel.

4) Búcsúzóul vesd fel, hogy skype-oljatok máskor is.


Ennyi az egész 5 perc nem több. Téma lezárva. Ha mismásolsz nem leszel szimpatikusabb. Ha határozott vagy nyeregbe kerülsz.

2015. márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
XDDDDDDD CSAK MEGERTE FOLJONNI IDE ILYEN KESON XDDDDD
2015. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Fúúújjj!!! Hogy lehet azt megenni?!


Szerintem mond meg neki, hogy ez egy számodra is utálatos rossz szokás féle, nem rendszeresen csinálod és próbálod magad leszoktatni róla. Legyen szíves nem szétkürtölni.

2015. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem annyira gáz,mindenki csinál cinkes dolgokat és az is megesik,hogy valaki meglátja véletlenül.Szerintem keresd meg a srácot és kérd meg,hogy ne verje nagydobra.Látta mennyire zavarba jöttél,ebből tudja,hogy ez nem rendszeres dolog nálad.
2015. márc. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, főleg neked második válaszoló a hasznos haditervet.
2015. márc. 12. 23:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Legyen ez igaz, vagy csak egy hatalmas trollkodás, nekem feldobtad a napom :D
2015. márc. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Mi történt? Mesélj! Akár privátban is!
2015. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ma találkoztam vele suliban és beszélgettem vele az udvaron. Közben olyan volt mintha kuncogtak volna rajtunk a haverjai de szerintem csak beképzeltem.

Felhoztam neki a dolgot és hátba vert hogy nyugi már, emberek vagyunk és közben imitálta az orrtúrást.

Kicsit oldódtam viszont mert a nagyszünet témája ezek után az volt inkább hogy a haverja hatalmasat trottyantott tesi közben. Bízom benne hogy tartja a száját és hogy azért még elhív majd randizni egyszer..

2015. márc. 16. 13:57
 10/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok újra: Na ugye megy ez. Lépj tovább, jó csaj vagy! ;)
2015. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!