Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozáskor illik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozáskor illik egy szál virágot vinni?

Figyelt kérdés
Sportolással egybekötött találkozó lesz, szóval így válaszoljatok. :) Rózsa, tulipán, vagy egyáltalán vigyek ilyenkor valamit?

2015. márc. 16. 23:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem illik, sőt, bunkóság!
2015. márc. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
ha sportolással egybekötött akkor talán futórózsát
2015. márc. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 CptTomato ***** válasza:
Hát... ez a fajta tevékenység szerintem azért nem feltétlen biztosítja a virág frisseségét a találka végéig.
2015. márc. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 zsici:D ***** válasza:
Egy szál krizantém :D
2015. márc. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 bor zoltán ***** válasza:
Én még nem találkoztam olyan nővel aki nem örült ha virágot kapott,és hogy ezt épp sportrandi keretein belül vagy máskor az mindeggy,mellé nemigen fogsz vele.
2015. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy illik vagy sem, az első talira virágot vinni. Egy kedves, romantikus gesztus, amit minden nő szeret.

De nagy nyűg is.

Akkor vigyél virágot, ha érte mész és otthon rögtön vízbe is tudja tenni, vagy akkor ha nem tart sokáig a randi.

Személy szerint nekem nagyon kellemetlen egész randi alatt fogni. Na nem mint ha nehéz lenne. :) Csak elhevad picit, letörhet a feje, vagy ott felejtem valahol és megbántom ezzel a fiút.

Egy sportolással egybe kötött randin ezekre több az esély. Így a kedves gesztusból, kellemetlen apróság lesz. Azeretjük a virágot. Nézni és nem cipelni. :)

2015. márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bocsi. Már késő van a helyes íráshoz. :) 6-os voltam.
2015. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És nem lesz ebből az, hogy ettől majd végig feszélyezve érzi magát? vagy azt hiszi, hogy húú egyből mit akarok tőle, pedig csak egy sima gesztust szeretnék gyakorolni.
2015. márc. 17. 00:02
 9/18 A kérdező kommentje:
Értem és igaz... csak roncsolódhat a virág úgy meg semmi értelme, csak így meg nem lesz kedves belépőm. :\
2015. márc. 17. 00:10
 10/18 anonim ***** válasza:

Vigyél egy aprócska plüsst, olyan tenyérnyi méretű kabala félét, vagy egy aranyos kulcstartót.

Azt zsebre tehete és később is szép emlék az első randiról.

Szintén 6-os.

(egyszer adtam a páromnak egy aranyos oroszlános hűtő mágnest. A 4 végtagjában volt a mágnes. Tetszett neki, mert szerinte aranyos volt a sérója. Később kapott hozzá egy ugyan ilyen cirmos macskát. Annak is örült. Azt mondta olyan zöld a szeme a macseknak, mint az enyém. Az is ugyan olyan mágnes volt. Így össze lehetett őket ölelkeztetni, egy kis gombóccá. Most 5 év után is meg van még neki. Pedig a pasikra nem nagyon jellemző az ilyesmi, ha jól tudom.)

2015. márc. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!