Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mihez kezdjek ezzel a sráccal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ezzel a sráccal? Szidta a nőket, bizalmatlan volt, most meg csodálkozik, hogy inkább mással jöttem össze.

Figyelt kérdés

Egyetemen ismertem meg régen (azóta mindketten dolgozunk) nagyon tetszett nekem régóta, de csak barátok voltunk, de megtört a jég mert randira hívott, és többször megismételtük. A randik végig arról szóltak, hogy ő szűz, soha nem volt barátnője, alig álltak vele szóba nők, és, hogy mind felszínes, mocskos lények. Próbáltam megnyugtatni, hogy nem olyan vagyok, és nekem tetszik ő, de nem használt. Mindent tudni akart rólam, az exeimről, a szexpartnereim számáról, a munkámról, míg ő annyit sem árult el, hogy egyáltalán mivel tölti a napjait. Közben meg sem csókolt, meg sem fogta a kezem, egyáltalán nem is volt kedves velem, és egyszer még én hívtam meg őt vacsorázni.

Nagyon elegem lett már belőle, és közben el is hívott randira egy másik fiú, ezért megmondtam, hogy bocsánat, nem fog menni.

Azóta összejöttem a másik sráccal (ők ismerik egymást), és folyamatosan bombáz levelekkel, hogy végig hazudoztam neki, mert én is összejöttem egy jóképű, agresszív állattal, aki biztos jól is keres, és, hogy ne aggódjak, szét fogja kürtölni, hogy onnan lehet tudni, hogy hazudok, hogy kinyitom a p*ofámat (szó szerint így mondta). Hogyan állítsam le? Én semmi rosszat nem tettem vele. :S



2015. márc. 17. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Úgy hogy nem reagálsz semmilyen üzenetére,előbb-utóbb megunja.Beteg amúgy.
2015. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Fujj de rohadt undorító egy himsoviniszta féreg. Esküszöm felment bennem a pumpa miközben olvastam :@ ...Nem, sajnos semmivel sem fogod megértetni vele, hogy nincs igaza, eleve úgy állt hozzád, hogy hazud pénzéhes ri-banc vagy, mivel nő vagy és szerinte minden nő ilyen. Csak azt nem értem, hogy akkor miért akar egyáltalán barátnőt magának?? Szerintem max akkor hitt volna neked (bár sztem akkor se), ha kis félénk, megszeppent lány vagy, aki még soha még csak randizni se randizott, egész nap a szobájában kuksol és olvas.


Tiltsd le mindenhonnan, ne tudjon sehogy sem elérni, csak lelomboz. Ne foglalkozz vele.

2015. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neked mi tetszett egy ilyen faxban?
2015. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mintapéldánya azoknak a srácoknak akik itt is nyavalyognak, én is találkoztam pár ilyennel. Ezek után még csodálkoznak, ha nem teperi le őket egy nő sem. Szerintem ő se szeretné, ha egy csaj oda ülne, és szidná a férfi nemet, hogy mennyire mocskos disznók, ő lenne az első aki otthagyna egy ilyen lányt.

Mondjuk egy ilyen srácot a második randinál már biztosan otthagynék. :( Ignoráld minden üzenetét, ne hagyd, hogy belemásszon az életedbe, ha zaklat tegyél komolyabb lépéseket.

2015. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy egyszerűbb lesz az élete, ha nem foglalkozik velük.
2015. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nyomorék

mit csodálkozik még rajta?

2015. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!