Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem, ha kettesben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha kettesben maradok vele? Többi lent!

Figyelt kérdés
Alap szituáció az,hogy vonzódunk egymáshoz,viszont mind kettőnk nagyon félénk. Igen,az elején tisztázzuk,lány vagyok. A fiú talán még félénkebb,gátlásosabb,mint én,ezért én is úgy gondolom,de azok az emberek,akiket eddig kérdeztem azok is ,hogy nekem kéne kicsit közelednem felé. Ez rendben van,de nem szeretném,ha a szerepek felcserélődnének és nyomulni sem szeretnék,sosem volt az én stílusom...Mit tehetnék,hogy felbátorítsam? Mindenképp itt lenne az ideje,hogy lépjünk még egy szintet,de úgy tűnik,megragadtunk. A srác keres engem,de úgy tűnik,hogy ennél többet nem mer tenni..Segítsetek!Ilyen helyzetben még nem voltam :(
2015. márc. 23. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem okozna problémát, ha kezdetekben Te irányítanál, mert kettőtök közül Te vagy az érettebb. Ezzel nincs semmi baj.....a lényeg az, hogy ne ahhoz szoktasd hozzá a partnered, hogy mindent Te kezdeményezel...ha ügyes vagy, akkor megteremted a lehetőséget számára, hogy férfi legyen....és persze lehiteted vele, hogy jó az amit csinál...és megjön az önbizalma!!!

37F

2015. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez rendben van,de még is hogy? Teljesen tanácstalan vagyok,de nem akarom elveszíteni emiatt..
2015. márc. 23. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég nyaktörőnek hangzik de próbálj meg egy dolgot. innováció és ti csajok jeleskedjetek abban is néha. Ha megint megint megtörténik a dolog mondjad azt. Segítsek? ha igen mond akkor mondjad hogy ne most simogass meg itt meg ott.... és egybe eléred azt hogy ott érjen vagy azt tegyen amit te szeretnél. Ha nem teszed veszítettél. Ezzel semmi rossz nem lesz és fogja értékelni és megadhassa azt amit te kívánsz. De ez csak egyszer fog kelleni mert a következőben már tudja a tennivalót.
2015. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!