Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk valóban ennyire félnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk valóban ennyire félnek, vagy más lehet az oka? 16L

Figyelt kérdés
Facebookon rengeteget beszélünk, legtöbbször ő kezdeményez, viszont ha találkozunk, alig váltunk 1-2 szót, azt is akkor amikor én kezdeményezek. Barátnője volt a srácnak, nem is egy. Ennyire szégyelne engem? Vagy milyen baja lehet?
2015. márc. 25. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Félénk, neten könnyebb neki, mert személytelenebb.
2015. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sajnos ezt pont fordítva látom. A lányokat kell mindig noszogatni, hogy böfögjön már valamit... :/ 17/F
2015. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy fura neki a helyzet

mármint

volt velem hasonló, hogy egy sráccal sokat chateltem (különben a való életben is ismertem), de élőben nem sokat beszéltünk. Valahogy tök fura, hogy akinek annyi mindent leírsz, és sok mindent tud rólad, ott van, és csak úgy ott... van.

nem, nem fogom tudni érthetően megfogalmazni :D

talán neki is ez a hülye/fura érzés a problémája, át lehet rajta lendülni :)

17/l

2015. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Lehet hogy csak "barátként" képzel el téged....

de az attól függ milyen üzeneteket irtok egymásnak szerelmes vagy vicces/humorosat

(nekem is volt ilyennem )

2015. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!