Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem a lánynál?

Figyelt kérdés

Átlagos pasinak mondanám magam és nagyon tetszik egy lány. Beszélgetést kezdeményeztem vele és nagyon kedves volt hozzám. Nem tudom, hogy ez jelentheti akár azt is, hogy több lehet a dologból.

A gond csak az, hogy egy kifejezetten helyes pasinak is bejön és attól tartok, hogy mindenképpen hátrányból indulok.


Szerintetek van értelme megpróbálnom vagy alapból esélytelen, mert úgyis a helyes pasit fogja választani és nem engem?



2015. márc. 25. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben adnék a melónak.

Kihívás elfogadva, nyomd le a jóképű s'ggfejet. ;)

2015. márc. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van, tedd vagy ne tedd de ne próbáld!
2015. márc. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Esély mindig van, előre nem tudhatod mit akar a csaj,de ha beszélgetsz vele , odafigyelsz akkor megtudod. Nem kell rárontani se stratégiázni, beszélgess és figyelj. Ha nem tojik a fejedre akkor király, ha igen akkor tipli. Sok sikert.
2015. márc. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A lány valszeg kapcsolatorientált,és azért beszélt kedvesen,de ez az előnyödre is válhat, mert az ilyen stílusú lányoknak nem a jokepuseg a legfontosabb szempont,ezért próbáld beszéddel levenni a lábáról,légy bátor,és építs bizalmat benne!Sok sikert!;)
2015. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!