Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szóba áll velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóba áll velem a lány ezek után?

Figyelt kérdés

16F

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__67122..

Még aznap ráírtam facebookon hogy bocsásson meg de meg se nézte.

Askon is ráírtam hogy bocsásson meg.válaszolt rá de csak ennyit "..."

Szerintetek ha odamegyek hozzá hogy bocsásson meg nekem,szerintetek szóba fog állni velem?



2015. márc. 28. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És mi okod volt azt csinálni?
2015. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem állnék az tuti.
2015. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz helyzet. Hívd el egy sétára, ha eljön beszéljétek meg a dolgot, ha pedig nem, akkor nem tudsz mit csinálni. De azért írj neki egy bocsánatkérő üzenetet!
2015. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
... De miért csináltad ezt vele??? Amúgy szerintem ne csodálkozz ha nem áll veled szóba, és teljesen jogosan.
2015. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért gondoltad meg magad? :O
2015. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Féltél McFly?
2015. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!