Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy nálam fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy nálam fiatalabb srác (ő 5-dikes, én 7-dikes) mit tegyek h észrevegyen?

Figyelt kérdés

A barátnőm megkérdezte őt h nem e járna egy idősebb lánnyal mire azt felelte h nem mert az idősebb lányok sem vele.

Vagyis nem veszi észre h bejön. Nemcsak simán teccik...odáig vagyok érte

am. ő már próbált közeledni felém, de ugylátszik nem vette a lapot.:(


2010. febr. 17. 22:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
És látta webkamerán fedetlenül is azokat a gyönyörű melleket? ;)
2010. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

múltkor pont webcammal próbálkozott de letiltottam.

nem "dicsérgetjük egymás melleit", csak perverzz állat osztálytársam van

2010. febr. 17. 22:44
 3/26 anonim ***** válasza:
Ha kamillázod a melledet este,reggelre elmúlik.Vagy te is sztojka esmeralda vagy 20 éves és ötödikes?
2010. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
nna tudod mit? :P gyere fel msnre megbeszélünk ezt-azt. ;) (elküldheted mailben.)
2010. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:

és te szóba állsz vele...és még ide is leírod hogy dicsérgetett:)persze ez legyezi a magad korabeli kislányok hiúságát.sokat kell még tanulnod!

Hogyan is hívhatnád fel magadra a figyelmét?szerintem ez a fiú dolga!szemezz vele....

2010. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

mi ez a sztojka maszlag b@zmeg?! én kedvesen tanácsot kértem te meg belekeversz egy szar spanyol/mexikói vagy vmilyen nyálas sorozatba?!

egy átlagos 7-dikes 12-13 éves te segg!

elegem van ebből

egy rohadt kérdést nem lehet feltenni anékül h ne írna vmi ilyen baromságokat?!?! kérlek normális dolgokat írjatok!

please!!! segítségre van szükségem!!!

kezeljétek érettebben az ügyet! pls

köszi

2010. febr. 17. 22:54
 7/26 anonim ***** válasza:
mondom, privát mailben msnen.
2010. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
csak ezt tudom tanácsolni...szemezz vele...!Mást nem igen tudsz csinálni...
2010. febr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Akkor szenvedek tovább

...

...

köszi a normális választ

2010. febr. 17. 23:09
 10/26 anonim ***** válasza:
na igen figyelj van rá lehetőség hogy segítsek, de ahhoz tényleg nem fog csak így itt működni. privát e-mailben elküldöm az msn-emet vagy fordítva és akkor lesz miről beszélni :)
2010. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!