Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megkülönböztetni az igazi szerelmet a hormonok okozta üres szexuális vonzalomtól?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni, pont ebben a cipőben járok.
2015. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy?
2015. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 To7ka ***** válasza:
100%
Nem szexelni akarsz Vele minél hamarabb, hanem pl megcsókolni, összebújni, kézen fogva sétálgatni, örülsz a beszélgetésnek és nem a gatyádba nyúlkálsz ha rád ír, és a személyisége is fontos számodra. kb
2015. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer megismertem egy lányt. Ő már évek óta együtt élt a barátjával és idősebb is nálam. Nagyon szerelmes lettem belé. :) Egyfolytában ő járt a fejemben, azonban ez nekem nem járt semmilyen negatív érzéssel. Nem akartam, hogy elhagyja értem a barátját vagy bármilyen szerencsétlenség folytán kerülhessek közelebb hozzá, egyszerűen csak örültem, hogy ő létezik és boldog.

Egy üzletben dolgozott eladóként. Néha csak azért mentem be, hogy láthassam, de vigyáztam, hogy ne zavarjam meg semmiben sem. Ha tüsszentett, egyszerre nevettem rajta, aggódtam és nyúltam a zsebembe zsebkendőért. Véletlenül mindig volt nálam valami édesség, hogy kedveskedhessek neki. :)

Akkor lett egy kicsit kellemetlen a dolog, amikor elköltöztek. Sosem tudtam meg, hogy hová. Nem azért, mert nem vagyok kiváló nyomozó, hanem mert egyszerűen úgy éreztem, hogy illetlenség utána szaglásznom és tiszteltem annyira, hogy ne tegyem. Így hát csak reménykedhettem, hogy jól van és továbbra is boldog... Fura volt nem látni többé.


Huhh, ez elég nyálasra sikerült. A lényeg, hogy ameddig egy "szerelemben" gyakran megjelenik a féltékenykedés, birtoklási vágy és egyéb ronda emberi tulajdonságok, én azóta hiszem azt, hogy az igazi önzetlen szerelem színtiszta boldogság.


22/F

2015. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elégísd ki maga, közben gondolj végig rá, és ha közvetlenül utána is vonzódsz még hozzá akkor szereted
2015. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!