Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek a popsi nyalásról (rimjob)? Lány fiúnak

Figyelt kérdés

van itt olyan csaj Kisvárda, Nyírégyháza, Sárospatak, Sátoraljaújhely környékéről akinek ez bejön, kipróbálná, vagy már csinálta is? csak lányok válaszára vagyok kíváncsi. (írjatok kort is meg várost) Köszi!


29/F/Nagykapos



2015. ápr. 1. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Jézusom, te beteg vagy... :D

99/FN/Bugyi

2015. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Nincs is jobb mint a felni polírozás.
2015. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
megkérek minden kedves válaszolót hogy mielőtt megosztaná velünk mélyenszántó gondolatait, legyen kedves mégegyszer figyelmesen elolvasni a teljes kérdést, és ha szükséges akkor akár többször is, hogy biztosan eljusson a tudatáig ez az igencsak összetett kérdés. ha mégsem sikerülne talán ildomos lenne megyőződni róla hogy nem áll-e éppen a hosszabbacska vezetéken. de ha így sem megy, talán végképp hanyagolni kellene a válaszadást... szóval legyen szíves csak az válaszoljon akire vonatkozik a kérdés. köszönöm!
2015. ápr. 1. 17:38
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Bocs,hogy nem egészen neked szól a válasz,de az első válaszoló enyhén felháborított! Én 55 éves férfi vagyok és az asszonyom szereti nyalni a fenekem/én is az övét/és ebben semmi beteges nincs!Az a beteg akinek még a fantáziája is be van szűkülve...
2015. ápr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Joe.38 ***** válasza:
33%
Sajnos szokott itt egy egy nő hozzászólni aki ha felmerül a téma mint popsiszex, harcosan kiáll a nők jogaiért! Felhatalmazza magát hogy neki igen is élharcos feministának kell lenni. Igen is a pasinak csak kötelessége van a nőnek meg joga. Nehogy már popi szex. Nehogy már háztartás. Nehogy már elmosogatás. Hoho - feminista agya szerint igen is férfi ne élvezzen! Ne is dugjon - hisz milyen megalázú , hogy a nőnek kell széttenni sőt szülni. Ez húgyagyuk szerint igen is lealacsonyìtó Tehát fogadatlan prókátorként felkrés nélkül önként az elnyomott mindig áldozat nök jogaikért kiállnak. Ha sok nő nem akarja no akkor is. Akkor is ha vannak nők akik szertik azt amit. Ne szeressék ha ő mint feminista élharcos nem szereti sőt magát a férfiakat se kedvelje egyik nő se. Hisz egy két pasi az ilyen beszűkültet elküldte már régebben melegebb éhlghajlatra - ebből adódóan a az ilyen éharcos nőknek a férfiak ellenségek. Gyülöli magát a szót is.
2015. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
Neked meg illene elolvasni az oldal felhasználási feltételeit, mert ez nem egy ismerkedős oldal, sem pedig erotikus jellegű hirdetési oldal. Rendben?
2015. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Alaposan mellélőttél, Joe.38. ;)
2015. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Rohadt szemét fenék-erőszakoló szarevő férfiak!! Nincs határa a perverziótoknak, már a nőket is szarevésre kényszerítenétek, undorodom tőletek!! Félmajmok!!
2015. ápr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer kipróbálnám (szerintem)

18/L/Budapest

2015. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Ha tőlem valaki ilyet kérne úgy rúgnám valagon hogy meg se állna Kínáig.
2015. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!