Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek jó lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek jó lesz ez így?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel eddig tök jól eldumáltam face-en, beszéltünk meg többször találkozót is,de sajnos közbejöttek dolgok ami miatt nem jött neki össze.(nem koptatott le mert tényleg közbejött neki olyan dolog.)


Természetesen régebben már futottunk össze(sajnos csak véletlenül,de hazakísértem azért :) meg egyszer el is ugrasztottam suliból haza kocsival :) (nem vagyok full gazdag mielőtt valaki leszólna,sima suzuki és a tesómé) :D


Biztos nem lekoptatás volt,mert amikor kérdeztem,hogy találkozunk-e egyből írta,hogy okés :) mosolygóssal együtt.


Szerintem annyi lett volna benne,ha nem akar semmit akkor megmondja. Vagy rosszul gondolom ????



Na de nem is ez a lényeg,hanem az,hogy kezdem azt érezni,hogy face-en kicsit flegmább lett velem. Néha nem ír vissza,mert mindig akkor sikerül eltalálnom a ráírást amikor pont kijelentkezik.


(mindeddig nagyon jókat nevettünk és dumáltunk,rengeteg közös témánk van)


Arra gondoltam,hogy teszek egy utolsó próbát ezzel az elhívással egy sétára. Szerintetek milyen ötlet ?


Valami ilyesmit akarok majd neki írni,hogy :


("Az az igazság,hogy én nagyon nem szeretek így face-en beszélni senkivel azért erőltettem így találkozásokat is veled,mert nagyon jó fej és bírlak,de jobb lenne élőben beszélni biztos vagyok benne" :) )


Nagyon-nagyon tetszik a lány őt nézem már mióta a suliba járok... 11.-es vagyok ő 10.-es és egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből...



Hozzátenném mindenféle nagyképűség nélkül, helyesnek tartanak sokan, a lány barátaim is , voltak barátnőim is,jó tanuló is vagyok és lehet,hogy ez hátrány,de nagyon naiv és jószívű a lányokkal.


Hozzátenném neki még egy barátja sem volt...


Légyszi segítsetek.. mit csináljak ???? Jó az az ötlet amit írtam ? Szeritetek van még esélyem nála ?


Nagyon fontos lenne és kérem csak válaszoljanak akik tudnak valami értelmes tanácsot adni :)


Előre is köszönöm :) 17/F



2015. ápr. 1. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem próbáld meg. Veszíteni valód nincs!:)))
2015. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 To7ka ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok lány, de mert hosszú volt elolvastam.

("Az az igazság,hogy én nagyon nem szeretek így face-en beszélni senkivel azért erőltettem így találkozásokat is veled,mert nagyon jó fej és bírlak,de jobb lenne élőben beszélni biztos vagyok benne" :) )


Ez így nem jó. "Szia! Nem az erősségem az online beszélgetés, sokkal színesebbnek, kellemesebbnek és értelmesebbnek tartok egy személyes találkozást, ezért is örültem volna, ha egyszer összejön. Egy aranyos, értelmes lány vagy, jó lenne jobban megismerni, de határozottan személyesen!:) Ha Te így online szeretsz csevegni, az szomorú, de így jártam..:) Minden jót"


Pl. Az elején mentegetőzöl, utána ne használd az erőltettem, jó fej (pláne vagy nélkül), bírlak szavakat, és a lezárás se az igazi. Kicsit túl nyomulós.


Nem mellesleg, nagyon ilyen aranyos fiú vagy. Mármint nohomo, nem nekem, de amellett hogy értelmese, korrektül írsz, nagyon visszafogott és jófiús vagy, ezzel marha nehéz manapság hódítani, a férfias határozottság nélkül a gyerekes kis aranyos fiúkat nem bírják annyira. Picit több határozottság, kevesebb talpnyalás és kedveskedés, úgy több sikered lesz!:) Persze legyél kedves és úriember, ne legyél feleslegesn bunkó, csak határozott és férfias is mellé!:)

2015. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, vagyis inkább már nő. 25 éves. Leírom én hogy látom.:

Amit írni akarsz neki, az olyan, mint egy haveri találkozó. Kicsit lehet belőle sejteni, mit szeretnél, de inkább mint ha még te sem tudnád mit akarsz. Legyél határozottabb!

Ha sokat beszélgettetek régebben, akkor tudnod kell, miket szeret.

Próbáld meg valahogy így.:

Szia. facen beszélni nem annyira szeretek. Megyek (valamikor, vagy X időben) ide és ide, ezt meg ezt csinálni. Írtad, hogy te is szereted, téged is érdekel. Volna kedved velem jönni?

2015. ápr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
NE VÁRJ SEMMIRE ! XD egy idős vagyok veled(fiú vagyok :D) hasonló cipőben járok, és ha egy suliba jártok akkor szerintem annyit írj neki hogy találkozzunk a 3. szünetbeb pl. Hidd el, nem éri meg itt húzni az időt, de nagyon nem :P szerintem manapság (sajnos vagy nem sajnos) nem kell regényeket írni, hogy egy lányt elhívj valahova :D szóval hajrá, próba cseresznye :D (azért majd Írd meg hogy mi lett az eredmény :D )
2015. ápr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyetértek a 3.-ikkal. Légy határozottabb! Honnan tudja szegény lány mégis mit akarsz tőle pontosan? Lehet csak haverként tekint rád. Ha félenk tipus vagy akkor is táltosodj meg egy kicsit!! Ha elhívtad, belement akkor beszélgessetek egy jót. Gondolom élőben is van téma nem csak neten. Mindig beszélj hozzá, érdeklődj ha meg ő kerdezz akkor bő válasut adj. Ès a találka végén kisérd haza, majd szóld el magad pl hogy élvezted a randit. Puszild meg vagy csók azt a helyzet hozza. Sok sikert! Mesélj majd mert kíváncsi vagyok!!! 18/L
2015. ápr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!