Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kisgyerekkorunk óta ismerjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerekkorunk óta ismerjük egymást apukám egy barátjának a fiával, most 15 vagyok ö pedig 18 kb. egy éve szerelmes lettem belé. Bevalljam neki?

Figyelt kérdés
Amikor kicsik voltunk mindig jóban voltunk egy csomót játszottunk meg minden újabban amikor a családdal átmegyünk csak beszélgetünk. (nyílván már nem játszunk)Mit tegyek?

2015. ápr. 4. 13:58
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Sztem kérdezz rá, hogy ő milyennrk gondol téged meg a kapcsolatotok.

Biztos megkérdezi a te véleményed is.

Minden esetre ne támadd le csak finoman közöld vele az érzéseid. :)

2015. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki.
2015. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. És mit tegyek ha rosszul reagál?
2015. ápr. 4. 21:00
 4/5 anonim válasza:

ha rosszul reagál kérd meg hogy felejtse el.

És hogy többet ne beszéljetek erről a témáról.

csak legyen a kapcsolatotok olyan mint az előtt.

Velem is ez történt (csak nem 3 hanem 2 év kor különbség)

mikor leültünk beszélni a szobájába miközben anyuja és én anyum főztek apukám meg az övé meccset néztek így nem nagyon figyeltek ránk. Tudtam hogy tetszik neki valaki de mikor már nagyon nem bírtam úgy közöltem vele, hogy ha lehet ne nagyon foglalkozzon a témával és ne változtasson semmin mert nem akarom, hogy a kapcsolatunk megromoljon csak jobb lenne ha tudná.

Nem fogadta jól. Azt mondta hogy nem akar róla beszélni és felejtsük el, és, hogy ne mondjak neki többé ilyet. Sírtam rosszul esett de elfelejtettem. Utána rá egy évvel összejöttem egy sráccal. Aztán ő féltékeny lett és egy ilyen se veled-se nélküled dráma után 1 éve együtt vagyunk :D.

Szóval ha akkor nemet is mond még nem biztos hogy nem fogja megváltoztatni a véleményét:))

Csak bátran!

2015. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez jól esett köszi 😃
2015. ápr. 17. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!