Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 15 körüli fiúk lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15 körüli fiúk lehetnek egyáltalán szerelmesek?

Figyelt kérdés
Engem az ennyi idősek mindig megbántanak, szórakoznak velem, pedig én tényleg nagyon tudok szeretni. De akkor ezek szerint ők nem? Vagy csak én nem vagyok elég jó? Én még egy 15 évessel sem találkoztam, aki olyan nagyon "szeretett" volna bárkit is...
2015. ápr. 7. 15:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ezzel senkit nem szeretnék megbántani vagy általánosítani, de ez a tapasztalat
2015. ápr. 7. 15:30
 2/11 anonim ***** válasza:
Aszongyák, hogy gyerek még a szerelemhez.
2015. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Valamilyen szinten igaz, de elég nagy általánosítás.

Én 15 éves srác vagyok, nagyon tudok szeretni. Bármit megadnék a barátnőmnek. A tudat tart életben, hogy ő van nekem. Nélküle értelmetlen minden.. tényleg Minden.

De igen, ebben a korban sokan azt hiszik magukról hogy mekkora menők, meghogy milyen fullos csajuk van.. hagyjuk már. Belül ugyan olyan veréb az összes. Szerintem a 15-16 éves korosztály 15-20%-a normális. (ebben nincsenek benne azok, akik dagadtak, nem valami helyesek, a töketlenek.. mert azok aztán bármit megadnának egy olyan lányért, aki szereti őket.)

2015. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2: És mikor lesznek elég "felnőttek" hozzá?

3: ez nagyon aranyos, szerencsés a barátnőd hogy ilyen barátja van. Remélem sokáig együtt lesztek :) amúgy én szeretethiányossal is találkoztam már, akin tudtam volna segíteni, de ő is csak szivatott...

2015. ápr. 7. 15:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Én például sosem voltam az a fajta aki csak úgy szórakozna a lányokkal. És simán lehet egy 15 éves is szerelmes. Én például 12-13 évesen is voltam szerelmes. De tény hogy a legtöbb fiú csak szórakozik a lányokkal. De azért vannak kivételek
2015. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2: szerintem 40 körül.
2015. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez tette tönkre a kapcsolatom. Túlságosan érzelmes típus voltam. Azóta meg egyedül vagyok, de nem is keresek senkit. Ha jön majd jön. A válaszom pedig igen, 15 évesen is lehet halálosan szerelmes egy fiú.
2015. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

3-as vagyok.

Azt elfelejtettem írni, hogy igen, ilyen vagyok, viszont nem korombeli a barátnőm. 18 éves lesz nemsokára :)

2015. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

6: hát, akkor inkább várok, most még nem szeretnék 40es bácsikkal járni :D

7: örülök hogy vannak kivételek is :) az a baj hogy én is túl érzelmes vagyok. De amúgy én azt veszem észre, hogy már nem csak a nagyonjajdemenő páwák szórakoznak a lányokkal, hanem néha a legkedvesebb és legfélénkebb fiúk is.

2015. ápr. 7. 16:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Bahh!

A pasimnak mar 13 evesen is volt baratnoje!!!

15/L

2015. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!