Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leblokkolok és ezért nemtudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leblokkolok és ezért nemtudok öszejönni senkivel mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hellósztok!

nekem egy oan problémám lenne hogy ha van egy oan valaki akivel ösze szeretnék jönni akkor ha személyesen beszélek vele akkor leblokkolok és tiszta baromságokat beszélek:( msn en telón rendesen tudunk beszélni. nah és a probléma az lenne hogy így nagyon nehezen tudok öszejönni bárkivel:( tudnátok valami tippet/tanácsot adni hogy mit csináljak? miröl beszéljek vele?:D

előre is köszi^^


17/F


2010. febr. 19. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Lökjél le előtte pár páleszt! :D Aztán nem lesz gond a beszéddel, kicsit felszabadulsz!
2010. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedj chaten. Fontos, hogy ne akarj többnek látszani mint aki valójában vagy, elsősorban ne az "összejövésen" járjon az eszed, hanem azon, hogy társaság legyél. Semmi gond nincs akkor ha kiderül nincs közös témátok, nincs mi összehozzon titeket, a lényeg, hogy kommunikáljatok amig mindkettőtöknek jól esik. Ha pedig a chaten a személyes randi előtt elmondod, hogy valószinűleg nagyon zavarban leszel, akkor van esélyed arra, hogy esetleg a csaj áthidalja nálad ezt a rövidzárlatot. Stimm?
2010. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Háát...

Chaten? az oké:) de akkor megint ott a probléma hogy első talinál le blokkolok:) és nemhiszem h jó 5let megemliteni hogy oan zavarban leszek h beszélni alig tudok. de megfogom próbálni:) Köszi :)

2010. febr. 19. 13:36
 4/10 anonim ***** válasza:

2 módszert tudok ajánlani. (Ne néz hülyének,de hatásos:D)

Az egyik az,h próbáld meg a csajt,már neten felszedni és magadba bolondítani és amikor élő talin meg van az a kínos csend,akkor smárold le.


A másik pedig az,hha valamitől nagyon félsz vagy izgulsz,sokkal könyebb,hha kimondod,h : Fú,de izgulok...és ezzel egy nagy terhet leveszel magadról...és ez igaz... ( tv-ben láttam kipróbáltam és hatásos :D)

2010. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

13:40

az első lehet hogy működne:)

a 2. at meg szintén nemnagyon tudom h jó-e:(

mert szerintem akkor a csajnak egy oan elképzelése lesz rólam hogy egy nyalóka vagyok:D (nem akit szopni kell hanem az aki mindentöl fél/izgul stb)

2010. febr. 19. 13:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Exem is ilyen izgulós volt, de ő 23évesen!

Én kezdeményeztem...

Nem tudsz esetleg olyan csajt keresni (tudom, könnyű mondani/írni), aki van olyan karakán, és kezelni tudja a helyzetet?

Vagy egyszerűen próbáld meggyőzni magad, hogy nem félek, nem izgulok, szuper leszek..... 22L

2010. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne chatelj, mert a végén már csak ott fog menni, és az idő múlásával egyre frusztráltabb leszel. Nos, a haverok, osztálytársak ha mennek inni, bulizni, tarts velük, az alkohol összehozza az embereket :) Idővel menni fog, keríts magadnak társaságot:)
2010. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ne úgy beszélgess vele mint a leendő rendi-társaddal, hanem ugy mint bármelyik más emberrel, rokonoddal, szomszéddal, stb.

Ja és az első válaszolónak igazad adok, 1-2 pálesz vagy sör biztos lendít a dolgon, csak túlzásba ne vidd :D

2010. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmiben nem különbözik a csajozás mint egy rubik kocka kirakása. Csinálni kell. Eleinte nehéz, belezavarodsz. Később ha rutinosabb leszel, nem is érdekel, csak tolod élvezetből, akkor kirakod csukott szemmel is. :D
2010. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

xD a rubik kockás nagyvolt:D de helyes hasonlat:)

am köszi a kommenteket. kipróbálom mind2 őt a cheat eset meg a partysat is (partysal 1 gond van hogy 1 estére szól általában:$ )

2010. febr. 19. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!