Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak a normális pasik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális pasik? Ha gyereked van már nem kellesz senkinek?

Figyelt kérdés
Miért ódzkodnak a férfiak olyan nőtől aki egyedül neveli a gyerekét ? 34 éves vagyok de az én korosztályomban valahogy nem találok olyat akivel érdemes lenne kezdeni.
2015. ápr. 8. 18:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Próbálkozz öregebbeknél, vagy fiatalabbaknál. "Miért ódzkodnak a férfiak olyan nőtől aki egyedül neveli a gyerekét?" Mert a normális réteg családot akar alapítani, nem bele ugrani.
2015. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a gyerekeket:)

Kár, hogy nem járok a 30as éveimben:(

2015. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mert, mint köztük én is saját gyereket akarok, saját családdal. Nem nagyon utaznék olyan nőre aki ilyen félre sikerült eset után pótlékot keres ... vagy mi fene. Nem mondom hogy nem vállalnám be, de csak akkor ha lehetne még gyere, egy saját, plus ha valami borzasztó módon megfogsz. Egyébként miért állnék le egy "problémás esettel", mikor van elég másik nő?
2015. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hmm..érdekes meglátások...:) Akkor ...csak hogy tisztán lássunk: 8 éve özvegy vagyok..a fiam azután született meg h az apja meghalt...erről nem én tehetek...
2015. ápr. 8. 18:35
 5/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagyon részletesen megbeszéltük már a témát.

Nem akarsz visszakeresni?

Röviden összefoglalva: ne apát keress, hanem társat - MAGADNAK.

Ha szereti a gyereked is és jól kijön vele, az külön plusz - de nem várhatod el tőle.

2015. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Sajnálatos, de ha nem tudsz olyat nyújtani amit mástól nem kapok meg akkor miért próbálkoznék? Plus még mindig ott van hogy akarok saját gyereket. Azért ebben a korban már szerintem nem sokan kezdenek családalapításba, ahhoz már kicsit késő. Véleményem szerint hasonló helyzetű férfiakkal lenne esélyed.
2015. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
"Hmm..érdekes meglátások...:) Akkor ...csak hogy tisztán lássunk: 8 éve özvegy vagyok..a fiam azután született meg h az apja meghalt...erről nem én tehetek..." Nyugodjék békében. Ezt azért leszoktad tisztázni velük? Ilyen esetben gondolkodnék a párkapcsolat lehetőségén. Esetleg gyermekkel rendelkező pasiknál próbálkoztál?
2015. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Persze..ezt mindig el szoktam mondani..nincs ezen mit szégyellni.
2015. ápr. 8. 18:45
 9/20 anonim ***** válasza:

A nőnek a gyerekével való viszonyából sokat meg lehet tudni a nő személyiségével kapcsolatban. Nekem ez inkább pozitív dolog, és szeretek harmincas nőkkel ismerkedni. Sokkal normálisabb a világhoz való hozzáállásuk.

24F

2015. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Normális 36 éves pasi vagyok egyedül. Hogy miért szoktam gyerekes nőkkel találkozni? Mert nem vagyok benne biztos, hogy tudnám a helyzetet jól kezelni, megbántani viszont nem akarom, ha pár randi után rájövök, hogy mégsem megy, esetleg történik közöttünk valami, és mégsem működik (akár a gyerektől függetlenül), akkor csak megbántom, hogy biztos a gyerek miatt nem kellett nekem sem.
2015. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!