Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszafogott 16-19 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogott 16-19 év közötti budapesti lányok ismerkedni velem? Nem cigizek nem iszok és nem járok bulizni és 19/f vagyok.

Figyelt kérdés
Keresek egy szerény lányt,aki nem nézi a külsőt.
2015. ápr. 14. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Na és? Attól ami ír, lehet még kőgazdag, nem iszik , nem dohányzik, csak a kólát tolja , de ilyen utcányi csíkokat és bulizni se jár mer minden party nála van !! :D
2015. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 To7ka ***** válasza:

Oh, egy korty alkoholt sem iszok, de ha gyakorin írsz ki egy kérdést, amiben szerepel ez a sor:

"Keresek egy szerény lányt,aki nem nézi a külsőt."

akkor vannak problémák... Rengeteget fejleszthetsz a külsődön, ne egy olyan lehetetlen dolgot keress, hogy egy viszonylag normális lány majd kövéren ragyásan zsírosan koszosan összejön Veled... Ezért írtam, hogy akkor igyál, részegen lehet könnyebben látnak szépen (ha lusta vagy javítani magadon).

2015. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szép sem de csúnya sem. És sportos vagyok :) és nem vagyok páva:)
2015. ápr. 14. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!