Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnak az erzelmek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnak az erzelmek ennyire felrevezetni?! Tapasztalatok! 20/l

Figyelt kérdés
Szakitottam a baratommal tobb ev utan mert ugy ereztem csak megszokas nem szerelem es meg a kapcsolatunk alatt a kepbe jott egy masik srac aki elvette az eszem es csak ra gondoltam igy ugy ereztem helyesnek ha szakitok de par honappal a szakitas utan rajottem mennyire is szeretem a volt baratomat akivel egyebkent magyon ko olt minden, harmonikus kapcsolatunk volt, a masik sraccal egyebkent nem jott ossze a dolog nem tudom ez mennyire van hatassal az egeszre..szerintetek?
2015. ápr. 14. 22:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hulye pitsa vagy.
2015. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Hogy ha az elsőt tényleg szeretted volna nem szerettél volna bele a másikba. De ez még nem bűn :)
2015. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 To7ka ***** válasza:

Két szék közül a földre?:) Beleszerettél valami újba, váltani akartál, de sajnos nem magad miatt gyűjtöttél elég erőt, hanem egy másik pasi miatt. Korrektebb lett volna, ha Te felvállalod, hogy a kapcsolatod nem működik tökéletesen (nem is fog, csak most a semminél és a csalódásnál sokkal jobb lenne Vele), és úgy vetsz véget.

Szerintem így abszolút megérdemelted, és egy marha jó tapasztalat, rakd össze magad, és lehetőleg ne szaladj vissza az exedhez...:/ MAgaddal és vele is kicsesznél.

2015. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%

Wow ez a 2. válaszoló de jó fej (aki nem én vagyok) szerintem küldjünk neki egy zöld felfelé mutató hüvelykujjat :D

Ui: én egy másik ember vagyok, tényleg nem a 2.

2015. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Sok olyan srác van, aki szeret olyan nővel flörtölni, aki foglalt. Csak élvezik, és kész. Én is voltam így, amikor megtudta, hogy szingli vagyok menekülni kezdett előlem, nehogy már akarjak valamit (én nem őmiatta szakítottam).

Egyébként meg bárkivel leszel együtt több évig, az átalakul megszokássá, és ilyen fellángolások mindig lesznek. Érdemes mérlegelni, hogy mi mit ér meg, és hogy erősen benne van a pakliban, hogy az új sráccal nem jön össze, vagy nem lesz jó.

Szerintem ezen próbálj túllépni, és örülj a leckének, hogy nem a gyerekeid apját hagytad így ott, hanem előbb megtanultad.

2015. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Most már inkább felejtsd el mindkettő személyt, és tarts szünetet.
2015. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
wow hát ez a 4..nek mennyire igaza van :D
2015. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
2. vagyok, köszönöm srácok szeretlek titeket ;)
2015. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szopás. Én pont ezért dobbantottam egy kibontakozó szerelmi háromszögből. Ki tudja, ki bánta volna meg a végén a dolgot, mert százszor se biztos, hogy összejött volna, de egy két éves kapcsolatot eldobni egy bizonytalan újért szerintem elég nagy zsákbamacska. Úgyhogy miután ezt beláttam, de még mielőtt bármi történhetett volna, elkezdtem flegmázni a lánnyal, mintha csak "arra" kéne, elültetni benne a gondolatot, mintha az ő ötlete lenne, hogy hagyjuk az egészet. Be is jött a terv, de azóta nagyon szarul érzem magam. Megmentettem egy kapcsolatot, de megint én b*sztam rá a végén. Hiába, nehéz dolog szuperhősnek lenni manapság... :/
2015. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%
Ugyanezt kommenteltem pár perce máshova, amit a kettes, nekem bezzeg nem díjazták...
2015. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!