Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam egy lány tudomásá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam egy lány tudomására, hogy többet akkaork tőle mint barátság?

Figyelt kérdés
kicsit ösze abratkoztam egy lányal,de többet szeretnék tőle mitn barátság nemt udom ő hogyvan ezel,de hogy adjam a tudomására?
2015. ápr. 18. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
mondd meg neki.
2015. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyíltan, tisztán, őszintén.


"Ugye tudod, h kívánatosnak talállak" pl.

2015. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja, esetleg beszélj vele. Azért a "kívánatos" szót én elkerülném, kivéve, ha harmincnyolc éves nyáladzó perverz vagy.
2015. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hívd elrandizni
2015. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hmmmmm...nagyon egyszeruen mondjátok :D
2015. ápr. 18. 20:13
 6/10 anonim válasza:
Sziaa:)) hat ez attol fugg miota ismeritek egymast! Mert ha csak par hete/napja akkor sztem még semmit ne mondj neki max ha ugy erzed tetszel neki es ad ra jeleket akkor hivd el valahova mondvan h jol erzed magad vele es szeretned jobban megismerni:) aztan majd ha ugy adodik(sztem ezt lehet erezni h mikor) mond el neki!! Mindenkepp majd mond el mert fő az oszinteseg es nagyon nem veszithetsz semmit :) probald meg
2015. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsonak :) de ha pl:visza utasit,akkor a baratsag meg marad???de szerintem ha visza utasit mar nem uyg tekintene rám :/
2015. ápr. 18. 21:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Megmarad.
2015. ápr. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ha visszautasít akkor barátként gondol rád szoval a barátság megmarad ha te tudsz majd barátként gondolni rá...én egy sráccal hasonlóképp voltam de ő nem tudott rám barátként gondolni én meg csak barátként...szoval nem igazán maradt meg de ha te tudsz rá barátként gondolni akkor semmi akadálya :D
2015. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ezen ne gorcsolj:)) ne arra gondolj h jajj visszautasit .. erre ne is gondolj! Csak pozitivan! Tudom tisztaba vagyok benne hogy nehez de meg kell lepned mert lehet ha nem teszed meg akkor banni fogod es azt ne vard h o tegye meg mert hat sajnos ez a fiuk feladata:S :)
2015. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!