Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem ír vissza! Hogy kezeljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír vissza! Hogy kezeljem a helyzetet ha hétfőn találkozok vele? (Többi lent)

Figyelt kérdés

16F

A lánnyal egy suliba járunk,ő 15L,nagyon tetszik.

Volt egy hétvége mikor minden nap chateltünk.mondta is hogy jó velem beszélgetni.

Mondta hogy menjek le hozzá beszélgetni 4.óra után.De nem mentem le mert minden rossz eszembe jutott.

Aznap bocsánatot kértem tőle askon is,de csak ennyit válaszolt:"..."

És facebookon is,de ott meg se nézte mivel szerintem akkor tiltott le hogy ne jelezzen ha írok neki.

Eltelt 2 hét és már annyira látszott rajta hogy haragszik...mikor elmentem mellette rám se nézett.

Na...a 3.hét után odamentem hozzá,leültem mellé a padra és beszélgettünk.

Nagyon kedves,szimpatikus lány.

Bocsánatot is kértem,azt mondta hogy nem haragszik,de én nem hiszek neki mivel nagyon látszott rajta mikor többször elsétáltam mellette,és vissza se ír ha ráírok,meg se nézi.

Csak azt mondta hogy kellemetlen volt rám várni stb. Miért mondta ezt?el nem hiszen hogy ezek után nem haragszik rám.

És azt mondta:"majd alakul valahogy" mármint ezt nekem mondta miután bocsánatot kértem tőle.

A beszélgetés végén megkérdeztem bejelölhetem e facebookon,egyből ravágta mosolyogva hogy persze.

Vissza is jelölt.

Tegnap ráírtam facebookon hogy szia.

Fent volt de vissza se ír,meg se nézi.

Szerintetek miért?

Hétfőn kezdődik a suli és ugye mivel egy iskolába járunk találkozok vele.

Hogy kezeljem a helyzetet?...mivel vissza se ír.

Viszonyuljak hozzá másképp mert nem ír vissza? Mit tegyek?



2015. ápr. 18. 22:19
 1/4 Toryy ***** válasza:
Kérdezz rá! Az segít. Tapasztalatból mondom
2015. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát...én is haragudnék a csaj helyében ha már voltál olyan böszme hogy nem mentél le... de csak megbékél. Élőben próbálj közeledni, de nem tudom.. Ha én lennék a csaj helyében nem biztos továbbra is közelednék :/ De hát sok sikert! Próba cseresznye ;)
2015. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás szerintem az lenne, ha hagynád ezt a facebookosdit és próbálnád élőben megismerni. Hívd el egyet sétálni, ha elmegy veled az király, ha nem akkor meg hagyd békén. Ha sétáltok, ne emlegesd fel újra, hogy mit szúrtál el csak érezzétek jól magatokat! Hajrá! A facebookos ismerkedést pedig tényleg hagyd, élőben az igazi (a lányok is azt szeretik).
2015. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 nagyon köszönöm a választ!sokat segítettél tényleg.

*ment a zöld pacsi

2015. ápr. 19. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!