Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen lánnyal randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lánnyal randiznátok szivesebben?

Figyelt kérdés
kivel járnátok szivesebben?egy fekete hajú, természetes szépségű lánnyal, vagy egy szőke csajjal akinek több plasztikai műtétje is volt már?
2010. febr. 21. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A fekete hajúval.

Nem szeretem a műnőket.

2010. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező erre szvsz magad is tudod a választ...
2010. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12:12-nek rohadtul igaza van, szerintem csak azért kérdezted meg, hogy megnyugtasd magad, mások is így gondolják. :) Én sosem jönnék össze Barbie-babával, és szerintem ezzel nem csak én vagyok így. Alap, hogy a fekete.
2010. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemtom, látnom kéne őket. Geronazzo mária is agyon van plasztikázva, és be lehet festetni a haját, de bottal sem:D s vannak természetes szépségű csúnya lányok is:D
2010. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fekete természetes. Az az igazi:)
2010. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mind a 2 vel hármasba :).

Ha ez nem lehetséges akkor amelyik a normálisabb belülről.

Volt már modell csajom plázacicám, szépek voltak jók voltak csak belül sötétek. nem azok a dolgok érdekelték őket mint engem. Más volt az érték rendünk... Most van egy szép okos vissza fogott sötét hajú természetes barátnőm akivel megvagyok elégedve. Azonos érdeklődési kör , nem próbálkoznak állandóan más srácok nála mig vele vok meg mikor nem vok vele akkor is nem bombázzák msn-en, iwiw-en, sms-ben buli meghívásokkal stb.. Nyugodtabb az életem. De ha valamelyik szöszi lett volna ugyan ilyen belül akkor a szöszivel lennék még mindig.

Összegzés nem csak a külső számít egy párkapcsolatnál.


De a szöszi plasztikásat egy éjszakára blokkolnám... de csak annyira.


A barnát meg elvenném:)

2010. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!