Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit érezhet irántam? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam? Mit kellene nekem tennem?

Figyelt kérdés
Van egy srác a koliban,jóba lettünk, egy szombat este 6 órán át skypeoltunk amikor én nem tartózkodtam a kollégiumban. Egyszer nála is aludtam, de csak csókoloztunk, simogattuk, öleltük egymást. Azóta a barátai amikor meglátnak furán viselkednek. Egyik este sörpongról volt szó, nekem nem volt párom, a srác barátja egyből megszóllalt hogy legyek én a sráccal. Majd egy másik este, miutátn gond nélkül lehúztam két kortyot az iszonyatos pálinkájukból, a haverjai ismét szóltak neki" Hé XY! most már tényleg elvehetnéd feleségül", tegnap este buknózott velem és kitöröltem a facebook ismerőseim közül ( már tudom hogy gyerekes tett volt) és mondtam is neki hogy bunkó volt ezért kitöröltem. Erre csak azt kérdezgette miért volt bunko, mit rosszat csinált nekem, és igazából meg se tudtam indokolni. Akartam beszélni vele, de a barátja rugdosta a szék alatt hogy hallgason és majd akkor beszéljen ha józan lesz. Kicsivel később találkoztunk az udvaron és felhivtak hozzájuk vacsorára, ott is elkezdtünk vitázni hogy bunkozott, erre a haverja megint rászólt hogy ne menjen bele a vitába. Később cikizett és cseszegetett majd letiltott facebookon xd tudja hogy imádom amikor azt mondja huncut, és egész este azt mondogatta és bújt hozzám. később a haverja megkérdezte nem alszom e a srácnál de mivel nem a srác kérdezte igy azt mondtam nem. Lehet én vagyok elfogult és mindent jelnek veszek, de lehet hogy tetszem neki? és most én hogy viselkedjem vele?

2015. ápr. 21. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy? 14?
2015. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen szerencsétlenkedést már régen olvastam, az egyetlen némileg normális emberke a sztoriban a srácod haverja.
2015. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, és ezt a haverjai is tudják.
2015. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de nálunk férfiaknál ez nem jelent túl sokat, ebbe a kategóriába beletartozik minden olyan csaj, akit egy körre elvinnénk. Ha jobban oda lenne érted a srác, akkor azért egy kicsit viselkedne.
2015. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!