Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több mint egy hónapja beszélün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aryl kérdése:

Több mint egy hónapja beszélünk, de még nem találkoztunk, miért?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már több mint egy hónapja, szinte minden egyes nap beszélünk facebookon. Egy iskolába, egy évfolyamra járunk és szoktam őt látni szünetekben, szokott is köszönni, ha meglát. Viszont még egyszer sem akart velem találkozni, nem is vetette fel az ötletet, hogy esetleg elmehetnénk valahová.

Amikor megismerkedtünk, ő kezdeményezett, ő jelölt be, ő írt rám először és nagyon ritkán írok én neki, mindig ő kezdeményez beszélgetést. Nem nevezhető félénk fiúnak, bár nem tudom, hogy "szerelmi téren" milyen lehet.

Nekem ő már régebb óta tetszik, mint hogy beszélgetni kezdtünk, és nagyon sokat gondolok rá. Viszont félek, hogy ebből így csak "netes barátság" lesz, kapcsolat nem. Nem szeretnék nyomulni, és nagyon kezdeményezni sem igazán merek. Mit tehetnék? Előre is köszönöm

15/L :)



2015. ápr. 26. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Na, most emberedre találtál, bennem!:)

Ugyanez volt velem is, egészen 4 nappal ezelőttig. Azóta együtt vagyunk!:)

Először is nagyon fontos lenne hogy a suliban beszélgessetek! Ha az nincs meg, aligha lesz bármi! Én például sokat öleltem meg, és becézgettem!:) Ha kérdésed van, írj privit!:)

2015. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát ez a facebook már csak ilyen tartalmas dolog.
2015. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!