Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről lehet irni egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet irni egy 15 éves fiúval?

Figyelt kérdés
Fbn sokat irtunk de csak ez a Szia hogy vagy mizu mitcsinálsz téma megy és én nagyon meg kedveltem őt multkor el mentünk barátnőmmel a városba ahol lakik bulizni de már nem jöhetett ki éljel 2 kor mert anyukája nem engedte és valamelyik nap el el hivot hogy menjek el vele bulizni de nem értem rá és aztán olyan fura lett. Én nagyon szeretem őt de félek neki el mondani segitsetek nekem miről lehet egy fiúval irni azon kivül h szeret-e Sexelni mert 15 évesen nem ezt a témát szeretném vele vitatni szóval mondjatok témát amiről lehet irni egy megertő fiúva
2015. ápr. 27. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Minecraft,Fifa
2015. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogyan kell tagolni a mondatokat a megfelelő írásjelekkel! Bőven lesz miről beszélgetni.

Következő találkánál pedig forgassatok egy nyelvtan könyvet, jó móka. :)

2015. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Interferencia ***** válasza:
100%
Akkor engem leginkább a számítógépes játékok érdekeltek, meg a sport. Meg a tudományos eredmények, de az írásodat elnézve arról te nem sokat tudsz beszélni.
2015. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:) aranyosak vagytok:) 16:08 jó ötlet de akkor mitcsináljak h ha nem sok mindent tudok a fifáról :D? 16:12 - Szlovák vagyok csodát ne várj :D
2015. ápr. 27. 16:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj vele a TWD-ről :D azt mindenki szereti :D
2015. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké :DDDD na akkor a filmet s meg kellene néznem :DDDD
2015. ápr. 27. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké,sok sikert,csak 5 évadot kell végig nézned,sok sikert d|
2015. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na te jó ég :D
2015. ápr. 27. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!