Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem nem fogom kibírni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem fogom kibírni a csókot pityergés nélkül! Ez nagyon gáz? 16F

Figyelt kérdés

Van egy lány,nagyon kedvelem.ő 15L

Mikor elkezdtünk ismerkedni kicsit zűrös volt és elég bonyolult mert rosszul alakultak a körülmények,amit én rontottam el.

Sok stressz és küzdés után sikerült jó irányba zökkentenem a kapcsolatunkat.

Már 1 randin túl vagyunk,és már a 2.is le van fixálva.

Azt tervezem hogy a randi végén megcsókolom.

De ahogy érzek iránta szerintem nem fogom kibírni a csók után egy kis pityergés nélkül!

Még sosem volt barátnőm és el lehet képzelni mennyi szeretet raktározódott el bennem.

Szerintetek gáz?



2015. ápr. 27. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
haha tesó :DD vicces lesz
2015. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez nagyon cuki:DD

14/l

2015. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát eléggé....tehát egy csóknak örülni kéne, boldognak lenni tőle,mi a francért sirnál? ez elég....beteg

tudom hogy vannak örömkönnyek, de ebben a helyzetben...ebben nincsenek..még egy lánytól is fura lenne, de egy fiútól...lol

2015. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is elgondoltam, hogy mi lesz ha lesz barátnőm és elsírom magam..

Most h már alakul, nem gondolom h lesz sírás részemről de biztos jó lesz :D

2015. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tartsd vissza a könnyeket, lehet hogy ha meglátja a lány, akkor gyengének fog képzelni, hogy minden apró dologtól pityeregni fogsz. :) Sok sikert.
2015. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megcsókolod, utána tüsszentesz kettőt, elfordulsz, aztán ha látja, hogy könnyezel, akkor azt mondod, hogy rádtört egy kisebb allergiás roham, olyankor ez van. Ha szabadban vagytok, vagy kicsit poros ( :D ) helyen, akkor sima ügy.

Másik tipp: randi előtt tekerd meg a bohócot párszor, a randi közben pedig iszogassatok kicsit, hogy ellazulj.

Egyébként ha jófej a csaj, akkor talán nem fog emiatt kiábrándulni belőled.

2015. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
El ne sírd magad! Mit gondolsz, elolvad az érzékenységedtől, vagy megállapítja, hogy b*zi vagy?
2015. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most csak úgy érzed, hogy pityeregni fogsz, mert izgulsz és nagyon várod. De nem fogsz, biztos lehetsz benne.
2015. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ne idegeskedj rajta :D lesz ,ami lesz ;) végső esetben leplezd egy öleléssel ;)

15/L

2015. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!