Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz ha egy vakrandin a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha egy vakrandin a pasi alacsonyabb mint a csaj és a csaj szóváteszi?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
sztem nem, miért ne tennéd szóvá?:D
2010. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szóváteszi, akkor gáz.
2010. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelen dolog ócsároló megjegyzést tenni a másikra akkor is, ha nem tetszik rajta valami. Tartsd meg magadnak a véleményedet ha nem tetszik, és ne legyen második randi, de nem kell szétbombázni a maradék önbizalmát is. Vagy jól esne, ha ő meg visszavágna, hogy te gebe/dagadt/csontos/lófogú/kancsal/akármi vagy?
2010. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jó azért nem így kell mondani, h miért nőttél ilyen kicsire, esetleg szóba hozni vhogy, de mondjuk nem fontos, h mindenáron mondd neki.de ha véletlen kicsúszott a szádon az nem baj sztem. 1.voltam.
2010. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezután a lány ne lepődjön meg, ha nem kap tiszteletet, esetleg viszonozzák is a kedves megjegyzését. Amúgy most gondolok bele csak a srác helyzetébe. Tegyük fel hogy szerény mert mondjuk szégyelli, hogy alacsony. Kevésbé kommunikatív, nehezen nyit a társadalom és a nők irányába. Számtalanszor elküldték a magassága/ alacsonysága miatt és nem ismer próbálkozni. Mi jut eszébe emiatt? Hm! Vak randi :D Így legalább kapok egy esélyt -gondolja magában.

Elmegy a randira ahol bizakodva néz a jövőbe, elnevezi a leendő gyermekeit, közös vacsorákat tervez a nőevl, akit nem érdekel a magassága. Ez azz végre kaptam egy lehetőséget! De aztán jön a felismerés. Hogy még egy olyan balf@sz nő is, -aki vak randin pasizik :D- Észreveszi és szóváteszi alacsony termetét :D A srácot azért megcsörgetném, hogy él-e még. Csak így tovább! Nem hallotta még elégszer hogy alacsony :)

2010. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis minek szeretnéd szóvá tenni? attól nem fog nagyobbra nőni, nem tehet róla, így is elég rossz lehet neki, de te még belerúgnál?-.-"
2010. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így kell:-Gyere csak ide,kicsiny kis bogárkám! Ez nem sértő! :D
2010. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!