Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin hova vigyem el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin hova vigyem el a lányt?

Figyelt kérdés

Én gondoltam, hogy mcdonalds vagy burger king, szerintetek?

De lehet ajánlani helyeket is. :)



2015. máj. 2. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
KFC
2015. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
népszínház utca
2015. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szoba.
2015. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nálam bevált a szimpla séta is :)


Én ezt javaslom :)

2015. máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A bokorba XD

Egyébként a gyorséttermek is jók,de igazából bármi,ahol egymásra tudtok figyelni..beülős helyek,vagy csak egy séta a parkban,lehetőleg valami nyugis helyre vidd :)

2015. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát nem mindegy hány évesek vagytok, bár erősen úgy érzem 16 vagy alatta. én egy szimpla fagyizós-sétálós programra szavaznék, esetleg bowling, trpicarium.
2015. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem fiatal vagy

pizzéria, cukrászda, kávézó, teaház, séta egy parkban, billiárd, bowling, és társai

2015. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem semmiképp ne gyorsétterembe vidd mert az nagyon gáz! Sétáljatok vagy igyatok egy teát. Valami különlegeset csináljatok :)
2015. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Nem értem hogy 18 év alatt mit randizgat!!! Menjen haza és tanuljon, vagy játsszon!!!! Én a gyermekemnek biztos nem fogom megengedni 18 év alatt!!!
2015. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te se a 21.században élsz,utolsó....
2015. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!