Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Játszik velem a srác, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszik velem a srác, vagy szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Eléggé nagy gondban vagyok.

Két hete, hogy megismertem egy srácot egy házibuliban(velem egykorú, 19 éves). A srác nagyon kedves és figyelmes volt velem, meghívott, előre engedett folyton, kereste a társaságom, mindig kérdezgette, hogy jól vagyok-e. Ezek után bejelölt facebookon, majd minden nap rám írt, és elhívott, hogy találkozzunk a hétvégén.

Mint kiderült, Ő nemrégiben lépett ki egy komoly kapcsolatból. Szerelmes volt, de a lány megcsalta, átvágta.

Van egy közös barátunk(mindkettőnknek legjobb), és neki azt mondta a srác, hogy nem tudja elfelejteni az exét.

Például a srác azért hívott el egy programra, mert az exe lemondta, és normális lánnyal akart menni, elmondása szerint.

Beszéltem a közös haverunkkal, hogy akkor most mi van, mert nem akarok pótlék lenni, mire azt mondta a haver, hogy a srác nem olyan, és engem még csak 1 hete ismert, nem is járunk, így persze, hogy még nem szeretett belém, de szerinte hatalmas esély van, hogy a sráccal legyen közöttünk valami.

A srác is folyton dicsér, közli, hogy gyönyörű meg csodaszép vagyok, ha találkozunk, folyton maradni akar, házig kísér, lestoppolt már megint a következő hétvégére, ugyanakkor meg most nem voltam itthon pár napig(netközelben sem), mire azt mondta, hívni fog, hát nem hívott. (kedden mentem el, és úgy tudja, vasárnap este jövök, csak hamarabb haza kellett jönni).

Előtte való napokon végig fent volt facebookon, nem írt, aztán amikor elköszöntem tőle, bocsánatot kért, hogy nem írt, és mondta, hogy hiányozni fogok neki, és majd hív, és várja, hogy találkozzunk.

A fene érti ezt az egészet...

Szerintetek csak hülyít? Mert nekem kicsit olyan érzés, a haverom viszont mondta, hogy ez a srác tényleg nem olyan, már olyan 5-6 éve(ha nem több) legjobb barátok.

De én már nem tudom, mit higgyek, rengetegszer vágtak át.


2015. máj. 2. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak még házibulik?
2015. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!