Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel az első randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel az első randira?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves fiú vagyok. Az komolyabb,whisky-s,jazz hallgató típus vagyok. Imádom az öltönyöket és szeretek elegánsan öltözni.

Elhívtam egy lányt randira. Dél körül lesz,kávézunk vagy pizzát eszünk...de az is lehet,hogy fagyizás lesz belőle. Van még időm eldönteni. Az érdekel,hogy túlzás lenne-e a következő kombináció:

-fehér,farmerhoz való ing

-bársonyzakó

-kékszínű farmer

Mi a véleményetek? Ha van jobb ötletetek akkor várom a tanácsokat.



2015. máj. 4. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Csipkerózsika jelmezt
2015. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálam alapból az elegancia és az öltöny - farmer kombó üti egymást.. de ízlések és pofonok..
2015. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha farmerhoz való,olyan vastagabb anyagból készült az ing és sportzakó van rajtam akkor a farmerral jól néz ki.

Külön gyártanak a márkásabb gyártók ingeket farmerekhez. Ez nem annyira elegáns mint egy öltöny(mondjuk az öltöny túlzás lenne pl. egy sétához),de elegánsabb mint egy sima póló és egy farmer.

2015. máj. 4. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:

nem azt írtam, hogy a farmer + ing, mert én is abba járok..

de ha sportzakó akkor fejet rá.. :)

2015. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Attól félek,hogy kicsit túlzás lesz.. :/
2015. máj. 4. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen típus vagyok mint te kérdező,de én inkább egy sportzakót/jobb minőségű zakót vennék fel
2015. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!