Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti hova mennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hova mennétek szívesen egy randin?

Figyelt kérdés
Olyan hely kellene ahol 99%, hogy jól érzi magát.
2015. máj. 4. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden lány másképp érzi jól magát..
2015. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
moziba, kávézóba, bárhova csak enni ne kelljen a fiú előtt első randin, mert az eléggé feszélyező tud lenni:)
2015. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nudista strand/sztriptízbár


Tuti siker

2015. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen jó időben mindenképp szabadtérre, kiülni valahová, sétálni, meginni egy citromos sört/hideg üdítőt lány ízlésétől függően egy parkban vagy egy folyó partján, fagyit enni, beszélgetni. Pikniket is szervezhetsz rendes pokróccal és szendvicsekkel, nekem tuti leesne tőle az állam. Éjjel meg lehet csillagokat nézni :)
2015. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszolónak: én gond nélkül eszek bárki előtt, pedig lány vagyok. Szerintem gáz, ha nem. De tény, hogy a pacalprökölt nem első randis téma :D
2015. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hmm ezt így jó tudni mert mindig étterembe mentem első randin és megvan akkor miért nem esznek. :D

Piknikes ötlet meg nem rossz ötlet kap egy esélyt. Köszi a válaszokat!

2015. máj. 4. 22:48
 7/7 anonim válasza:
Nekem abszolút favorit a valami szép kis parkban, vagy méginkább ki az erdőbe, akár túrázni. :) Nekem sétálás közben sokkal könnyebb megnyílni, a legjobb beszélgetéseim mindig túrákon vagy városi kódorgások alatt voltak.
2015. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!