Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nem akarom, hogy megcsokoljo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem akarom, hogy megcsokoljon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akivel nem reg kezdtem el surun beszelgetni itt az inetrneten, es elhivott talalkozni. Ma is talalkoztunk, de tobben voltunk, mert hozzam csapodott egy-ket ember. Azt mondta, hogy holnap kettesben szeretne lenni velem, es nem tudom, mit tegyek ha meg akar majd csokolni(ugyanis kerdezte, hogy mit tennek, ha lekapna.. Amire azt valaszoltam, hogy nem tudom), a helyzet az, hogy nem tetszik a fiu, hulyiteni meg nem szereznem, mert annak semmi ertelme. De most egy talalka szerintem belefer. Hogyan utasitsam, vagy toljam el kedvesen, ha netan beprobalkozna egy csokkal?

2015. máj. 7. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
nem fér bele a találka.
2015. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 Pontosan.

Ha nem tetszik ne játszál vele.

2015. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki. ne hülyítsd már így is totál félreértette a dolgot.
2015. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!