Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sportos kis mellű lány vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos kis mellű lány vagy inkább vékony nagy mellű lányt választanátok fiúk?

Figyelt kérdés
életkort is írjatok...

2015. máj. 9. 12:52
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, melyik tud főzni.
2015. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
74%
Vékony, nagy mellű.
2015. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
78%
A nagy melleknél nincs csodálatosabb dolog a világon! Nem is kell hozzá kimondottan vékonynak lennie, elég ha nem kövér.
2015. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Vékony, nagy mellű - esetleg biszex - házias, nyugodt, intelligens, vezetni és főzni tudó, nem kiemelkedően szép, kerek-seggű, hosszú hajú tündérkét választanék
2015. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 nyitott fiú ***** válasza:
először mindkettőt
2015. okt. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Vékony természetes, nagy mellekkel megáldott csajokra szavazok. Sőt, az még jobb, ha nem is annyira vékony, ha nem van rajta egy kevéske felesleg, a hatalmas cicik mellett:)
2015. okt. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:

Én mindig is inkább a sportos lányokat szerettem. Legyen formás feneke, legyen formás melle, szerintem nem kilóra mérik a mellet :), legalábbis én biztosan nem arra mérem, hanem formára és feszességre. És legyenek meg a csipő-derék-stb arányok és formák, legyen nőiesen izmos és sportos. Szóval így látatlanban az 1. csajt választanám. A túl nagy "tehén" mellek nekem kifejezetten nem jönnek be (egészségére annak, akinek ez az ideálja...), az én ideálom a közepes méretű és feszes mell. Amúgy az arc is fontos, és ami legalább ennyire fontos, hogy milyen ember az illető. Jófej? Intelligens? Van-e humorérzéke, nevet-e a vicceimen? Lehet-e ugratni? Mennyire izgi a csaj? Vannak-e céljai az életben? Milyen hobbijai vannak? Stb.


26, fiú

2015. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

37. válaszoló vagyok még. Közben olvasgattam a többi választ. Szerencsére eléggé különböznek az ízléseink, és ez így van rendjén. Ahogy a lányok ízlései is különböznek egymástól.


Viszont azt azért meg kell jegyeznem, hogy a 17. hozzászóló egyszerűen egy hülye: "A nagy mell szerintem elengedhetetlen hogy jól nézzen ki egy lány. Az meg pláne szörnyű, ha nemcsak, hogy kis melle van, de még ki is van gyúrva. Nem túl nőies."

Ki beszélt itt kigyúrásról? Úgy látom, zavar van a fejekben! Az való igaz, hogy az agyonszteroidozott gyúrós meg súlyemelős nők, akiknek ez az élete és heti 7 nap edzenek, nem éppen a legszexibbek, de ha egy normál lány heti 2-szer 3-szor elmegy fitneszezni vagy bármi mást sportolni, attól még egyáltalán nem fogja magát "kigyúrni", sőt lesz egy szexi, nőiesen izmos és arányos teste formás popsival, formás mellekkel, stb.


Szóval lányok, sportoljatok, menjetek le edzeni, mert ti is az izomzattól fogtok jól kinézni, nem pedig attól, hogy 30 kilók vagytok vasággyal. Persze ne bicepszre gyúrjatok, mint mi, (mert az tényleg nem nőies) hanem az összes többi izomzatra, pl. hasra, fenékre, combra. Lehet, hogy a dagi és a deszka közül a deszkát választjuk, de a sportos csaj mindkettőt üti. Az "izomzat" szó hallatán meg ne az NDK-s súlyemelő nőkre asszociáljatok, hanem egy normál fitneszelő, vagy sportos csajra.

Az pedig egyszerűen kizárt, hogy heti 2-3 edzéstől annyira kigyúrd magad, hogy az ne legyen nőies, mert ha így lenne, akkor mindegyik konditerembe járó Kovács Józsika fél év alatt izompacsirta lenne. Az ilyen gyúrós/súlyemelős nőknek ez az életük, állandóan a konditeremben vannak és szerintem a nagy részük még szteroidozik is. Ne ez riasszon el titeket, mert egy normál lány ha suli/munka mellett lejár edzeni, attól csakis jól fog kinézni. Egyszerűen nem tud annyit edzeni, hogy "túl izmos" legyen.

2015. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!