Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak ebben az érdekes helyzetben? Szerintetek elhívjam randira vagy megkérjem, hogy ballagjon velem? Megkösszönném ha tovább olvasnátok és válaszolnátok

Figyelt kérdés
Kezdem elöször is azzal,hogy ö a ,,menöbb" társaságba tartozik föleg azok közé akik ki nem állhatnak.(bár vele jóban vagyok)Továbbá van egy olyan érzésem,hogy nem közömbös irántam.Ez azért baj mert az egyik barátom hasonlít rám jellemileg és kinézetileg is.Én úgy látom a barátom és közülem nem tud dönteni(mármint hogy melyikünk tetszik neki igazán).Erre jó példa,hogy mivel közel a ballagás,odajött hozzánk és megkérdezte tölünk valamelyikünk ballagna-e vele.A barátom egyértelmü nemleges választ adott,míg én azt mondtam,hogy holnapig eldöntöm(hogy ne tünjek az orromnál fogva vezethetönek)ennek ellenére még aznap megpróbáltam vele beszélni,hogy igen,de azt mondta majd holnap megbeszéljük,mert sietnie kell.Ez igaz volt,mert tényleg sietnie kellett.Sajnos másnap versenyem volt,így nem tudtunk beszélni.Harmadnap meg elhívott egy másik fiút.Sajnos nem értem.Össze vagyok zavarodva töle.Megkérjem,hogy ballagjon velem?( a másik fiúval könnyen megbeszélhetem az ügyet)Szerintetek várjak tanév végéig egy randirahívással a kényelmetlen helyzet elerülése végett? A válaszokat elöre is köszönöm!
2015. máj. 12. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyet mondok: túl sok a szöveg.

Kell neked? Akkor tegyél meg érte mindent. Nem kell a bullshit hogy "ne tünjek az orromnál fogva vezethetönek".

Holnap (TE, nem megvárod amíg ő) odamész hozzá, és azt mondod: tudom hogy xyal megbeszélted, de én nagyon szeretnék veled ballagni, és megkéred hogy ballagjon veled. Ha kifogást keres, félre söpröd. Hogy elhívta más? Te majd vele lerendezed, megbeszéled, megoldod. Mert te ezt akarod. Ennyi. Ha nem mutatod ki egyértelműen hogy kell neked, és tetszik neked, barátzónába kerülsz. Vagy még oda se.

2015. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Igen, kérd meg, hogy ballagjon veled és igen, hívd el randizni.
2015. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá, és mond azt, h ha már ballagni nem hajlandó veled, akkor elballagna-e veled egy randira. csokis süti ötletét dobd fel mielőtt kapásból visszautasít.
2015. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!