Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajoknak bejönnek a "macisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak bejönnek a "macisabb" testalkatú fiúk?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy nem, de azért csak van némi remény a "macis" (és nem súlyosan elhízott) fiúknak is!

-egy 17 éves srác-


2008. aug. 29. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Igen van akinek pont ez jön be, sőt sokkal jobban mint a nádszálfijúcskák:D De azért figyelj oda a jövőben h ne naon nőjön ez a mciság medvéig:D mert azz nem fog jót tenni a szervezetednek a jövőben(pl megterheli a zsír a szíved meg iesmi..) ha érted mit akarok mondani:)
2008. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
hát én 17éves lány vagyok,és nekem a kicsit izmosabb pasik tetszenek..nem túl izmos,csak kicsit:) de ez egyéni dolog:) valakinek pont te jössz be
2008. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
76%
Nekem pl. sokkal jobban bejönnek azok a srácok, akik nem olyanok, mint az anorexiás görény. Egy pasi igen is legyen termetes. Persze nem elhízottat értek a termetes alatt. Szeretem, ha egy pasi mellett biztonságban érezhetem magam. Na most egy 50 kilós srác mellett azért ez a biztonságérzet nincs meg. Ez persze csak az én véleményem...
2008. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Van akinek a macis jön be, van akinek meg a csontkollekciók mint én, ízlés dolga:D
2008. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
67%

Hát figyelj ha nagyon sok pénzed van nem gáz :D


Viccet félretéve valakinek az jön be, de sztem a vékonyabb izmosabb formák azért jobban vonazank egy nőt

2008. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
én macis vagyok és még sosem volt nőgondom, úgyhogy nyugi, van sok akiknek ez jön be. :)
2008. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
Persze húzz el a japókhoz, még a szumóligába is bekerülhetsz aztán dőlnek a picsák!
2008. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Ez nem betegség, sőt. Inkább eddz egy keveset, az egészséges érdekében is...
2008. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem nagyon bejönnek a macis fiúk! :) Valahogy nemigen bukok a gebékre hogy őszinte legyek mert az olyan lenne mintha valami csontvázzal ölelkeznék. A nagy izomkolosszusokat sem szeretem mert mert... az megmagyarázhatatlan hogy miért nem de egyáltalán nem vágyom egy ilyen szikla testű krapekra ;) Szóval szeretem ha egy fiú macis legalább van mit rajta nyamizni és fogni ;) Ha te is ilyen vagy ne keseredj el biztosan megtalálod magadnak a megfelelő párt! :)
2008. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Az előző kommentelő vagyok. A szavaimmal senkit sem akartam bántani én csak elmondtam hogy mit szeretek. De szerintem izmosabbakból is mértékkel a jó mármint nem az hogy csupa izom a csávó. Ha vékony vagy az se gond dehát mindenki mást szeret. :) Én maci párti vagyok ;)
2008. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!